cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1/8 finale

+14
dstreets
Magman
Ljupce Tanev
spf
sALER
kNFBRE
DeeP FeaR
A1RON1X
p0W3R
JasmiN1
D a r K M a s T e R HF
[=kNy=] Alfa 1
KR!M!N@L
nM' m1choz.
18 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

1/8 finale Empty 1/8 finale

Пишување  nM' m1choz. Нед 17 Окт - 23:17

MAPA:DE_NUKE IP:87.106.28.247:28019 Ke se igra vo sabota


1.unbeatable vs hf 0:16
2.kny vs sfm 1:16
3.dg vs Chain 16:1
4.angry vs -=[d]f. 12:16
5.uG. vs Tb 16:8
6.uk vs play like 0:16 GG Very Happy
7.Nm vs esl 16:1Последната промена е направена од nM'm1choz. на Нед 24 Окт - 17:05. Мислењето е променето 25 пати.

_________________
1/8 finale 3421286918221
1/8 finale M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  KR!M!N@L Нед 17 Окт - 23:30

nM'm1choz. напиша: MAPA:DE_NUKE IP:91.148.116.174:27028 Ke se igra vo sabota


1.angry vs -=[d]f. 13:00
2.kny vs sf 14:00
3.Nm vs esl 15:00
4.dg vs Chain 16:00
5.unbeatable vs hf 17:00
6.Nbd vs Tb 18:00
7.uk vs play like 19:00

micho daj nie pokasno nakaj 18:00 plss na rabota se nekoi nemozat :S
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  [=kNy=] Alfa 1 Нед 17 Окт - 23:38

LoL.. super vo sabota.. pozz Very Happy
[=kNy=] Alfa 1
[=kNy=] Alfa 1
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-17
Местолокација : Скопје

http://kny-team.forummk.com/forum

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  D a r K M a s T e R HF Пон 18 Окт - 0:07

LOL ... kade sme nie HF > ? cigra
D a r K M a s T e R HF
D a r K M a s T e R HF
Спамер
Спамер

Број на мислења : 13
Регистриран на : 2010-10-15

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  nM' m1choz. Пон 18 Окт - 0:09

1.unbeatable vs hf 13:00

_________________
1/8 finale 3421286918221
1/8 finale M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  JasmiN1 Пон 18 Окт - 10:43

michozz Razz srcka nie sme direktno vo 1/4 staeni taka ? Ae add na msn jasminn_95@hotmail.com
JasmiN1
JasmiN1
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 60
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  p0W3R Пон 18 Окт - 11:03

kaj se sfm :@ ?
p0W3R
p0W3R
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 30
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  nM' m1choz. Пон 18 Окт - 11:04

gledaj ubavo i refresh na stranata

_________________
1/8 finale 3421286918221
1/8 finale M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  A1RON1X Пон 18 Окт - 12:41

JasmiN1 напиша:michozz Razz srcka nie sme direktno vo 1/4 staeni taka ? Ae add na msn jasminn_95@hotmail.com
a zosto da ste vie vo 1/4 finale direkno? Shocked
A1RON1X
A1RON1X
Спамер
Спамер

Број на мислења : 24
Регистриран на : 2010-10-14

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  nM' m1choz. Пон 18 Окт - 14:26

Бидејќи кучето ми се вика ѕвездан

_________________
1/8 finale 3421286918221
1/8 finale M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  DeeP FeaR Пон 18 Окт - 14:35

nM'm1choz. напиша:Бидејќи кучето ми се вика ѕвездан

MUahahahahahahahah Smile
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  DeeP FeaR Пон 18 Окт - 14:36

5.angry vs -=[d]F. 17:00
ќе може ли ваа од 12-00 се вака касно
ставате Very Happy се разбира со ваша дозвола Smile
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  DeeP FeaR Пон 18 Окт - 14:38

абе така ми се чине или има 14 екипи како ке се игра 1/4 финале
ке треба па некој групи или вие си знаете Very Happy да не ви се мешам Cool
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  kNFBRE Пон 18 Окт - 17:14

nM'm1choz. напиша:Бидејќи кучето ми се вика ѕвездан

zashto pcl odma vlagat 1/4 ? :@ NE E FER :@ !

_________________
1/8 finale 31141
1/8 finale 27220
1/8 finale 5013
1/8 finale 10852
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  nM' m1choz. Пон 18 Окт - 17:39

kNFBRE напиша:
nM'm1choz. напиша:Бидејќи кучето ми се вика ѕвездан

zashto pcl odma vlagat 1/4 ? :@ NE E FER :@ !
Ajde be ne plachi

_________________
1/8 finale 3421286918221
1/8 finale M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  sALER Пон 18 Окт - 18:09

nM'm1choz. напиша:
kNFBRE напиша:
nM'm1choz. напиша:Бидејќи кучето ми се вика ѕвездан

zashto pcl odma vlagat 1/4 ? :@ NE E FER :@ !
Ajde be ne plachi

pCL odat u 1/4 zatoa sto go pobedija pretkodniot turnir Smile
sALER
sALER
Спамер
Спамер

Број на мислења : 14
Регистриран на : 2010-10-11

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  kNFBRE Пон 18 Окт - 18:53

nM'm1choz. напиша:
kNFBRE напиша:
nM'm1choz. напиша:Бидејќи кучето ми се вика ѕвездан

zashto pcl odma vlagat 1/4 ? :@ NE E FER :@ !
Ajde be ne plachi

ne placham .. jas ne te molam kako niF shto te molat tebe za 1/4 finale -.-

_________________
1/8 finale 31141
1/8 finale 27220
1/8 finale 5013
1/8 finale 10852
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  p0W3R Пон 18 Окт - 18:56

LOL? па и ние стигнавме до финале треба и двете екипи да идеме а не.. оф леле ај нмв ке играме Wink
p0W3R
p0W3R
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 30
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  kNFBRE Пон 18 Окт - 18:59

p0W3R напиша:LOL? па и ние стигнавме до финале треба и двете екипи да идеме а не.. оф леле ај нмв ке играме Wink

power ne plachime nie .. kje igrame Wink

_________________
1/8 finale 31141
1/8 finale 27220
1/8 finale 5013
1/8 finale 10852
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  D a r K M a s T e R HF Пон 18 Окт - 19:05

hahaha se padnaa so nas 3ta i plachat odma da gi staat 1/4 :/
D a r K M a s T e R HF
D a r K M a s T e R HF
Спамер
Спамер

Број на мислења : 13
Регистриран на : 2010-10-15

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  kNFBRE Пон 18 Окт - 19:05

D a r K M a s T e R HF напиша:hahaha se padnaa so nas 3ta i plachat odma da gi staat 1/4 :/

HAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHA

_________________
1/8 finale 31141
1/8 finale 27220
1/8 finale 5013
1/8 finale 10852
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  KR!M!N@L Пон 18 Окт - 19:46

DeeP FeaR напиша:5.angry vs -=[d]F. 17:00
ќе може ли ваа од 12-00 се вака касно
ставате Very Happy се разбира со ваша дозвола Smile

ae igraj vo 17:00 tolku ti se brza da odpadnes od turnirov??? tebe isto tie 2 ke vi pustam od timot ke ve pobedat botlinja edni
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  DeeP FeaR Пон 18 Окт - 19:56

^^ не мора вака јавно си има ПМ не ги прочита правилата забрането е вреѓање
и не биди толку сигурен , а и немам ништо против 2ца да ти играт поубаво за нас
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  JasmiN1 Пон 18 Окт - 20:23

MICHO STAJ NE I NAS ZASHTO GLEDAM IMA DOSTA IDIOTI KOJ PLACHAT ... STAJ NE TE MOLAM .. Nekjam da ispadne posle pichkarski ova ona .. Staj ama dzabe vi e koa pak kje ve tepame .. neznam zashto pravite galama...
JasmiN1
JasmiN1
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 60
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  JasmiN1 Пон 18 Окт - 20:24

D a r K M a s T e R HF напиша:hahaha se padnaa so nas 3ta i plachat odma da gi staat 1/4 :/


Mnogu jaqi vie ?
JasmiN1
JasmiN1
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 60
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  spf Пон 18 Окт - 22:06

hahaha koj *** vi e na vas be sfm ? deka ve tepavme i sea se ligusite :@ :@ vi &amp;*^% toa klosarite :@ so placete ? prasaj go micho dali nekoj go molel :@ samo da se jadelo gomna :@ ako treba ke igrame :@
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  kNFBRE Пон 18 Окт - 22:37

JasmiN1 напиша:
D a r K M a s T e R HF напиша:hahaha se padnaa so nas 3ta i plachat odma da gi staat 1/4 :/


Mnogu jaqi vie ?

jasmin ajde ednash so tebe kje bidam ... VKR im igra i se praat jaki Smile

_________________
1/8 finale 31141
1/8 finale 27220
1/8 finale 5013
1/8 finale 10852
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  kNFBRE Пон 18 Окт - 22:38

spf напиша:hahaha koj *** vi e na vas be sfm ? deka ve tepavme i sea se ligusite :@ :@ vi &*^% toa klosarite :@ so placete ? prasaj go micho dali nekoj go molel :@ samo da se jadelo gomna :@ ako treba ke igrame :@

ali *** me boli dali kje osfojam ili ne ... 4FUN .. ama nikoj ne kaza deka vie kje idite 1/4 zatoa se nerviram -.- Od pocetok da kazeshe michoz deka pobednicine od drugiot turnir ako pominat grupi idat direkno 1/4 ... ama..

_________________
1/8 finale 31141
1/8 finale 27220
1/8 finale 5013
1/8 finale 10852
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  JasmiN1 Пон 18 Окт - 22:50

Abe toa deka mu lizhevme gz Wink hahahaha !
JasmiN1
JasmiN1
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 60
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  D a r K M a s T e R HF Пон 18 Окт - 23:03

jasmin ajde ednash so tebe kje bidam ... VKR im igra i se praat jaki Smile

HAHAHAHAH vkr moze da te uce CS tebe seko ... jasmin se zezav za toa sto se padnavte so nas ... osvoivte i imate pravo direkno 1/4 finale Wink
D a r K M a s T e R HF
D a r K M a s T e R HF
Спамер
Спамер

Број на мислења : 13
Регистриран на : 2010-10-15

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  KR!M!N@L Пон 18 Окт - 23:48

DeeP FeaR напиша:^^ не мора вака јавно си има ПМ не ги прочита правилата забрането е вреѓање
и не биди толку сигурен , а и немам ништо против 2ца да ти играт поубаво за нас

sakas da se kladime deka ke ve pobedime 16:5 ? znaes zs 5 ? ve castam od mene se tie zs si tolku ljubezen hahaha
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  D a r K M a s T e R HF Вто 19 Окт - 0:42

kriminal dobro e be ajde ako projdete i ako projdeme da se padnime 1/4 ?
D a r K M a s T e R HF
D a r K M a s T e R HF
Спамер
Спамер

Број на мислења : 13
Регистриран на : 2010-10-15

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  KR!M!N@L Вто 19 Окт - 0:57

D a r K M a s T e R HF напиша:kriminal dobro e be ajde ako projdete i ako projdeme da se padnime 1/4 ?

izvini dark mnogu ste jaki sorry :S nemozeme so vas
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  JasmiN1 Вто 19 Окт - 11:09

Darki , shala na strana , shto go pravite vkr be ? Spawn , f0rest , frod ? NE E SE VO NEGO , TIMSKA IGRA TREBA ! A i ne e neshto posebno pa tolku da go velichate Wink
JasmiN1
JasmiN1
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 60
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  nM' m1choz. Вто 19 Окт - 11:19

koj e toa vkr bre .. od koe selo e ?

_________________
1/8 finale 3421286918221
1/8 finale M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  Ljupce Tanev Вто 19 Окт - 11:50

Од Бегниште е ? Very Happy Very Happy Very Happy Момции Ќе видиме на крај ... Ние Се Трудиме што поубаво да биде организиран турнирот Smile
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  A1RON1X Вто 19 Окт - 11:53

spf напиша:hahaha koj *** vi e na vas be sfm ? deka ve tepavme i sea se ligusite :@ :@ vi &*^% toa klosarite :@ so placete ? prasaj go micho dali nekoj go molel :@ samo da se jadelo gomna :@ ako treba ke igrame :@
pa igrajte
A1RON1X
A1RON1X
Спамер
Спамер

Број на мислења : 24
Регистриран на : 2010-10-14

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  KR!M!N@L Вто 19 Окт - 12:09

D a r K M a s T e R HF напиша:kriminal dobro e be ajde ako projdete i ako projdeme da se padnime 1/4 ?

dar aj cim tie tolku toj jak VKR VS RNG ???? sakas ?
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  D a r K M a s T e R HF Вто 19 Окт - 12:29

micho vkr sto bese u 4dy .. od kav ili negotino bea nz Smile
D a r K M a s T e R HF
D a r K M a s T e R HF
Спамер
Спамер

Број на мислења : 13
Регистриран на : 2010-10-15

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  A1RON1X Вто 19 Окт - 12:54

KR!M!N@L напиша:
D a r K M a s T e R HF напиша:kriminal dobro e be ajde ako projdete i ako projdeme da se padnime 1/4 ?

dar aj cim tie tolku toj jak VKR VS RNG ???? sakas ?
a cel vas klan vs mene?
A1RON1X
A1RON1X
Спамер
Спамер

Број на мислења : 24
Регистриран на : 2010-10-14

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  kNFBRE Вто 19 Окт - 13:07

KR!M!N@L напиша:
D a r K M a s T e R HF напиша:kriminal dobro e be ajde ako projdete i ako projdeme da se padnime 1/4 ?

dar aj cim tie tolku toj jak VKR VS RNG ???? sakas ?

more bot .. RNG na VKR mleko so med da mu nose..

_________________
1/8 finale 31141
1/8 finale 27220
1/8 finale 5013
1/8 finale 10852
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  Magman Вто 19 Окт - 14:38

cigra
cigra eSL The Best
cigra свирка свирка свирка pravila
eSL| I love you
http://eslclan.4rumer.com/
cigra
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  DeeP FeaR Вто 19 Окт - 14:45

KR!M!N@L напиша:
DeeP FeaR напиша:^^ не мора вака јавно си има ПМ не ги прочита правилата забрането е вреѓање
и не биди толку сигурен , а и немам ништо против 2ца да ти играт поубаво за нас

sakas da se kladime deka ke ve pobedime 16:5 ? znaes zs 5 ? ve castam od mene se tie zs si tolku ljubezen hahaha

ne me provociraj -.- i da ne tepate ni sme nov klan za razlika od vie sto ste uigrani
a i ne bidi siguren 2 pati da ne vikam cigra lol! Twisted Evil
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  DeeP FeaR Вто 19 Окт - 14:47

kNFBRE напиша:
KR!M!N@L напиша:
D a r K M a s T e R HF напиша:kriminal dobro e be ajde ako projdete i ako projdeme da se padnime 1/4 ?

dar aj cim tie tolku toj jak VKR VS RNG ???? sakas ?

more bot .. RNG na VKR mleko so med da mu nose..

RNG i VKR na bAZE. mozat nozete da mu gi mijat i vodata da mu ja pijat Very Happy
VKR ili RNG ako sakat neka igrat 1 v 1 so nego
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  nM' m1choz. Вто 19 Окт - 15:07

abe ne se prajte tolku jaki ..burazarot samo da vi go pushatam site ke ve sokine Very Happy

_________________
1/8 finale 3421286918221
1/8 finale M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  kNFBRE Вто 19 Окт - 17:05

DeeP FeaR напиша:
kNFBRE напиша:
KR!M!N@L напиша:
D a r K M a s T e R HF напиша:kriminal dobro e be ajde ako projdete i ako projdeme da se padnime 1/4 ?

dar aj cim tie tolku toj jak VKR VS RNG ???? sakas ?

more bot .. RNG na VKR mleko so med da mu nose..

RNG i VKR na bAZE. mozat nozete da mu gi mijat i vodata da mu ja pijat Very Happy
VKR ili RNG ako sakat neka igrat 1 v 1 so nego


oOFOFOFofoof .... i dvajcata mleko na VKR da mu nosite... Smile

_________________
1/8 finale 31141
1/8 finale 27220
1/8 finale 5013
1/8 finale 10852
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  JasmiN1 Вто 19 Окт - 19:32

knf daj barem ti razberi se ... NE SPAMAJTE !
JasmiN1
JasmiN1
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 60
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  KR!M!N@L Вто 19 Окт - 19:37

kNFBRE напиша:
DeeP FeaR напиша:
kNFBRE напиша:
KR!M!N@L напиша:
D a r K M a s T e R HF напиша:kriminal dobro e be ajde ako projdete i ako projdeme da se padnime 1/4 ?

dar aj cim tie tolku toj jak VKR VS RNG ???? sakas ?

more bot .. RNG na VKR mleko so med da mu nose..

RNG i VKR na bAZE. mozat nozete da mu gi mijat i vodata da mu ja pijat Very Happy
VKR ili RNG ako sakat neka igrat 1 v 1 so nego


oOFOFOFofoof .... i dvajcata mleko na VKR da mu nosite... Smile

a ti sto se prais jak botle edno 1vs1 da te naucam nikad da ne ti tekne na cs?
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  [=kNy=] Alfa 1 Вто 19 Окт - 19:39

nM' mozete vo cetvrtok vo 9 CW ???? ok Very Happy Smile Very Happy
[=kNy=] Alfa 1
[=kNy=] Alfa 1
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-17
Местолокација : Скопје

http://kny-team.forummk.com/forum

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  D a r K M a s T e R HF Вто 19 Окт - 20:13

sabota vo 1h bidete hltv videte kako igra VKR i NE SPAMAJTE SEA.!
D a r K M a s T e R HF
D a r K M a s T e R HF
Спамер
Спамер

Број на мислења : 13
Регистриран на : 2010-10-15

Вратете се на почетокот Go down

1/8 finale Empty Re: 1/8 finale

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот