cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Исклучен е Royal Gaming

2 posters

Go down

Исклучен е Royal Gaming Empty Исклучен е Royal Gaming

Пишување  S i S Нед 17 Окт - 22:34

Серверот е исклучен како и сите сервери хостирани кај мкдхост.Да се надеваме дека и овие не се превара како што беше елемент хостинг...

_________________
Исклучен е Royal Gaming 28425zg4
Исклучен е Royal Gaming Userbar_amxmodx_script
Исклучен е Royal Gaming Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Исклучен е Royal Gaming Empty Re: Исклучен е Royal Gaming

Пишување  BruTaLLx Нед 17 Окт - 22:40

аха ќе ги најдите MKD Host Very Happy Very Happy Толку беше. [You must be registered and logged in to see this link.] види контактирај го ако те прифати на мсн.
BruTaLLx
BruTaLLx
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-13
Возраст : 25
Местолокација : Битола / Македонија

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот