cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne e FER !!!!

4 posters

Go down

Ne e FER !!!! Empty Ne e FER !!!!

Пишување  Driger Нед 17 Окт - 19:54

Sad Sad Sad Serverot bese padnat nemozese da se igra CW pomegu nM i kNy a pobedata si ja zemale nM kako moze taka....
Driger
Driger
Спамер
Спамер

Број на мислења : 16
Регистриран на : 2010-10-13

Вратете се на почетокот Go down

Ne e FER !!!! Empty Re: Ne e FER !!!!

Пишување  [=kNy=] Alfa 1 Нед 17 Окт - 20:01

da so ne e fer kako da se igra na padnat server Laughing bogda cuva !!!!! ako sakate drugiot vikend so istiot tim cw Twisted Evil
[=kNy=] Alfa 1
[=kNy=] Alfa 1
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-17
Местолокација : Скопје

http://kny-team.forummk.com/forum

Вратете се на почетокот Go down

Ne e FER !!!! Empty Re: Ne e FER !!!!

Пишување  nM' m1choz. Нед 17 Окт - 20:26

Ae ke ja preigrame koga sakate ?

_________________
Ne e FER !!!! 3421286918221
Ne e FER !!!! M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Ne e FER !!!! Empty Re: Ne e FER !!!!

Пишување  Ljupce Tanev Нед 17 Окт - 20:43

Da A izigraeme sega ? ? ? kaj 9:30 ? IMAS 1 H DA SOBERIS IGRACITE ! ! ! imas i Izmeni ako sakaS !
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

Ne e FER !!!! Empty Re: Ne e FER !!!!

Пишување  [=kNy=] Alfa 1 Нед 17 Окт - 21:06

hahaha sea nemozeme izleguvame nadvor Very Happy ako sakate sledniot vikend... Razz pozz.. Wink
[=kNy=] Alfa 1
[=kNy=] Alfa 1
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-17
Местолокација : Скопје

http://kny-team.forummk.com/forum

Вратете се на почетокот Go down

Ne e FER !!!! Empty Re: Ne e FER !!!!

Пишување  Ljupce Tanev Нед 17 Окт - 21:30

Натпреварот треба да се игра до Четврток ! Барајте Термин После 20 часот Секој ден од Денес До Четврток ! А Натпреварот Треба да Се Закаже 12 часа пред мечот ! За да може да се Соберат 2-та Клана ! Позздрав од nM' !
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

Ne e FER !!!! Empty Re: Ne e FER !!!!

Пишување  [=kNy=] Alfa 1 Нед 17 Окт - 23:41

ok ok Very Happy Very Happy
[=kNy=] Alfa 1
[=kNy=] Alfa 1
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-17
Местолокација : Скопје

http://kny-team.forummk.com/forum

Вратете се на почетокот Go down

Ne e FER !!!! Empty Re: Ne e FER !!!!

Пишување  nM' m1choz. Пон 18 Окт - 0:00

Не ми окај кази термина ај ..

_________________
Ne e FER !!!! 3421286918221
Ne e FER !!!! M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Ne e FER !!!! Empty Re: Ne e FER !!!!

Пишување  Ljupce Tanev Пон 18 Окт - 0:04

Што се смееш кажи да а изиграјме гоа ! ! ! Мора се изиграе ! Само Треба Термин Да Кажите од 20 часот до 24 часот секоја вечер до четврток ! Ви Кажав како ке закажеме ! 12 часа пред мечот !
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

Ne e FER !!!! Empty Re: Ne e FER !!!!

Пишување  Driger Пон 18 Окт - 0:22

utre ke kazeme termin da dogovorime so klanot do Vtornik 24 saat ke imame termin Cool
Driger
Driger
Спамер
Спамер

Број на мислења : 16
Регистриран на : 2010-10-13

Вратете се на почетокот Go down

Ne e FER !!!! Empty Re: Ne e FER !!!!

Пишување  Ljupce Tanev Пон 18 Окт - 0:34

Driger напиша:utre ke kazeme termin da dogovorime so klanot do Vtornik 24 saat ke imame termin Cool

Добро Smile Само Да Биде После 20 часот и Пред 24 часот !
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

Ne e FER !!!! Empty Re: Ne e FER !!!!

Пишување  Driger Пон 18 Окт - 0:35

ili sreda ili vtornik ke bide za termin dopolnitelno
Driger
Driger
Спамер
Спамер

Број на мислења : 16
Регистриран на : 2010-10-13

Вратете се на почетокот Go down

Ne e FER !!!! Empty Re: Ne e FER !!!!

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот