cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЗА СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7

4 posters

Go down

ЗА СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7 Empty ЗА СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7

Пишување  S i S Саб 16 Окт - 19:17

СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7 ДА ОДАТ НА ДРУГИОТ СЕРВЕР ЗАШТО РОЈАЛ СЕРВЕРОТ Е ПАДНАТ

_________________
ЗА СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7 28425zg4
ЗА СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7 Userbar_amxmodx_script
ЗА СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7 Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ЗА СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7 Empty Re: ЗА СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7

Пишување  Ljupce Tanev Саб 16 Окт - 19:24

ip : 91.148.116.174:27028 !
A NATPREVAROT : 7.ChainReaction' vs eSL| 19:00 ke bide premesten za vo 19 - 30 ! ! ! dokolku ne se prijavat na dadeniot SERVER ke bide sluzbena za CHAIN !
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

ЗА СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7 Empty Re: ЗА СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7

Пишување  Zipp0 Саб 16 Окт - 19:28

NIE 4 DUSI SME NA SERVEROT SEA KE DOJDE USTE 1. CEKAME DO 19:35 AKO NE DOJDAT ZA NAS SLUZBENA?
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

ЗА СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7 Empty Re: ЗА СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7

Пишување  Ljupce Tanev Саб 16 Окт - 19:30

Zipp0 напиша:NIE 4 DUSI SME NA SERVEROT SEA KE DOJDE USTE 1. CEKAME DO 19:35 AKO NE DOJDAT ZA NAS SLUZBENA?

Зипо не се секирај ти тоа јас сум таму на серверот Smile Ке Ви Кажам Кога е Доста со чекање ! Уживај ти Cool
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

ЗА СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7 Empty Re: ЗА СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7

Пишување  Ljupce Tanev Саб 16 Окт - 19:38

Zipo ! Ви Благодариме што почекавте 5 мин повеќе се беше објавено ама тие(eSL) изледа неможеа да стигнат (непознати причини) ! Sluzbena 16-0 za vas Smile
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

ЗА СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7 Empty Re: ЗА СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7

Пишување  Zipp0 Саб 16 Окт - 19:40

Ok tnx!
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

ЗА СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7 Empty Re: ЗА СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7

Пишување  Magman Саб 16 Окт - 20:11

go prasav michozz nisto ne mi kaza nia bevme sobrani be nikoj nemase i bese padnat vidov i na forumo i sega sto e rabota
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

ЗА СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7 Empty Re: ЗА СИТЕ ШТО ИГРААТ НА ТУРНИРОТ ПОСЛЕ 7

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот