cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Одземен админ на Јасмин

2 posters

Go down

Одземен админ на Јасмин  Empty Одземен админ на Јасмин

Пишување  S i S Чет 14 Окт - 19:47

Админот е одземен поради тоа што Јасмин со влегол на серверот,играл микс и после тоа ниту изгасил скрипта ниту пак тргнал пасворд,и си излегол од серверот.Серверот беше заклучен цели 26 часа додека едвај го отклучивме серверот...

_________________
Одземен админ на Јасмин  28425zg4
Одземен админ на Јасмин  Userbar_amxmodx_script
Одземен админ на Јасмин  Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Одземен админ на Јасмин  Empty Re: Одземен админ на Јасмин

Пишување  DeeP FeaR Чет 14 Окт - 21:51

xD zaboravil de4koto Very Happy
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот