cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вашето омилено оружје

+4
DeeP FeaR
Zipp0
sALER
nM' m1choz.
8 posters

Go down

Вашето омилено оружје Empty Вашето омилено оружје

Пишување  nM' m1choz. Чет 14 Окт - 14:23

Мене ми е дезерт,авп и калаш

_________________
Вашето омилено оружје 3421286918221
Вашето омилено оружје M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Вашето омилено оружје Empty Re: Вашето омилено оружје

Пишување  sALER Чет 14 Окт - 18:07

AK47&Deagle Smile
sALER
sALER
Спамер
Спамер

Број на мислења : 14
Регистриран на : 2010-10-11

Вратете се на почетокот Go down

Вашето омилено оружје Empty Re: Вашето омилено оружје

Пишување  Zipp0 Чет 14 Окт - 18:39

nM'm1choz. напиша:Мене ми е дезерт,авп и калаш

isto i mene samo + usp
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Вашето омилено оружје Empty Re: Вашето омилено оружје

Пишување  DeeP FeaR Чет 14 Окт - 21:52

usp famas i kalas
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Вашето омилено оружје Empty Re: Вашето омилено оружје

Пишување  kNFBRE Пет 15 Окт - 0:19

AWP & M4A1 & GLOCK

_________________
Вашето омилено оружје 31141
Вашето омилено оружје 27220
Вашето омилено оружје 5013
Вашето омилено оружје 10852
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Вашето омилено оружје Empty znae se

Пишување  l00klikepro Вто 23 Ное - 19:27

znae se AK-47 AWP usp Smile
l00klikepro
l00klikepro
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-11-22

Вратете се на почетокот Go down

Вашето омилено оружје Empty Re: Вашето омилено оружје

Пишување  S i S Вто 23 Ное - 20:55

deagle I love you

_________________
Вашето омилено оружје 28425zg4
Вашето омилено оружје Userbar_amxmodx_script
Вашето омилено оружје Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вашето омилено оружје Empty fCScar

Пишување  fCScar Чет 6 Јан - 23:25

deagle mka i awp
fCScar
fCScar
Почетник
Почетник

Број на мислења : 4
Регистриран на : 2011-01-06
Возраст : 24
Местолокација : Kocani

Вратете се на почетокот Go down

Вашето омилено оружје Empty Re: Вашето омилено оружје

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот