cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1 prasanje

2 posters

Go down

1 prasanje Empty 1 prasanje

Пишување  DeeP FeaR Сре 13 Окт - 10:31

Сакам да ги прашам модераторите или администраторите
како на мојот форум да го исклучам тоа (confirm code)
па membrs да не морат да одат до е-маил да потврдуват
пошто ми имат кажано дека и на некој не му стасало тоа
па помагајте каде да го барам во админ панелата
фала многу Very Happy I love you
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

1 prasanje Empty Re: 1 prasanje

Пишување  S i S Чет 14 Окт - 22:42

Влегуваш во администрациона панела,одиш членски и групни подесувања,избираш Users Options,oиш Активација на членовите и избираш Automatic activation. Very Happy

_________________
1 prasanje 28425zg4
1 prasanje Userbar_amxmodx_script
1 prasanje Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

1 prasanje Empty Re: 1 prasanje

Пишување  DeeP FeaR Пет 15 Окт - 10:36

fala mnogu Very Happy
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

1 prasanje Empty Re: 1 prasanje

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот