cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пријава за Судија .

+2
DeeP FeaR
nM' m1choz.
6 posters

Go down

Пријава за Судија . Empty Пријава за Судија .

Пишување  nM' m1choz. Вто 12 Окт - 0:08

Па вака ќе ми требе 2,3 помошника околу судењето ако има доброволец изволте

Пријавата требе да изгледа вака :

Ник:
Воздраст :
Колку пати до сега бил судиjа :
Икуство cs :
Контакт :


Последната промена е направена од theFUCK3R m1choz. на Вто 12 Окт - 15:00. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Пријава за Судија . 3421286918221
Пријава за Судија . M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Пријава за Судија . Empty Re: Пријава за Судија .

Пишување  DeeP FeaR Вто 12 Окт - 10:16

theFUCK3R m1choz. напиша:Па вака ќе ми требе 2,3 помошника околу судењето ако има доброволец изволте

Пријавата требе да изгледа вака :

Ник: LoSi0T
Воздраст : 17
Колку пати до сега бил судиjа : 0 пати ама за се има прв пат Very Happy
Икуство cs : 10 godini
Контакт : dF-team@live.com доколку е потребно ке ви дадам и приватно мсн
Msn ми требе
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Пријава за Судија . Empty Re: Пријава за Судија .

Пишување  payo. Вто 12 Окт - 13:22

theFUCK3R m1choz. напиша:Па вака ќе ми требе 2,3 помошника околу судењето ако има доброволец изволте

Пријавата требе да изгледа вака :

Ник:payowbN-
Воздраст :14 god
Колку пати до сега бил судика : 25-30
Икуство cs : 5-6 god
Контакт :
skype : winzip20 fb : Pavle Bogev email:winzip2009@hotmail.com
payo.
payo.
Почетник
Почетник

Број на мислења : 9
Регистриран на : 2010-10-01

Вратете се на почетокот Go down

Пријава за Судија . Empty Re: Пријава за Судија .

Пишување  kNFBRE Вто 12 Окт - 16:55

Ник: kNFBRE[A]
Воздраст : 14
Колку пати до сега бил судиjа : 5-6
Икуство cs : 2godini
Контакт : seko_sheva@hot..

_________________
Пријава за Судија . 31141
Пријава за Судија . 27220
Пријава за Судија . 5013
Пријава за Судија . 10852
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Пријава за Судија . Empty Re: Пријава за Судија .

Пишување  KR!M!N@L Вто 12 Окт - 17:42

Ник: KR!M!N@L
Воздраст : 17
Колку пати до сега бил судиjа : 3 na deathrun 1 na 1vs1 i na 5vs5
Икуство cs : 9 god
Контакт : me imas dario-gv@live.com

srekno so izborot
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Пријава за Судија . Empty Re: Пријава за Судија .

Пишување  nM' m1choz. Вто 12 Окт - 22:51

Уште 1 судија и пријавите ќе бидат затворени

_________________
Пријава за Судија . 3421286918221
Пријава за Судија . M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Пријава за Судија . Empty Re: Пријава за Судија .

Пишување  DeeP FeaR Сре 13 Окт - 10:27

DeeP FeaR напиша:
theFUCK3R m1choz. напиша:Па вака ќе ми требе 2,3 помошника околу судењето ако има доброволец изволте

Пријавата требе да изгледа вака :

Ник: LoSi0T
Воздраст : 17
Колку пати до сега бил судиjа : 0 пати ама за се има прв пат Very Happy
Икуство cs : 10 godini
Контакт : dF-team@live.com доколку е потребно ке ви дадам и приватно мсн
Msn ми требе

me imas veke xD
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Пријава за Судија . Empty Re: Пријава за Судија .

Пишување  sinalkoMKD NKL Сре 13 Окт - 19:59

Ник: D a r K M a s T e R
Воздраст : 15
Колку пати до сега бил судиjа : nad 10 pati ..
Икуство cs : 2 godini
sinalkoMKD NKL
sinalkoMKD NKL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 18
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

Пријава за Судија . Empty Re: Пријава за Судија .

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот