cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Општо за турнирот

+7
spf
DeeP FeaR
Zipp0
NeVeRmOrE'[!.]
payo.
KichoZZZ-.-
nM' m1choz.
11 posters

Go down

Општо за турнирот Empty Општо за турнирот

Пишување  nM' m1choz. Вто 12 Окт - 0:03

Турнирот ќе се игра само сабота и недела . Тука можите да ги изиграте сите недорешени битки .. 1/4 1/2 финале ке се игра по 2 мапи . HLTV ke ima samo za finale


Последната промена е направена од nM'm1choz. на Пет 15 Окт - 19:09. Мислењето е променето 2 пати.

_________________
Општо за турнирот 3421286918221
Општо за турнирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  KichoZZZ-.- Вто 12 Окт - 1:03

Јас мислам дека треба да идат pCL,sFm,Chain Reaction и tB... пошто тие 4 екипи се најдобрите од предходниот турнир.....
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  payo. Вто 12 Окт - 14:01

KichoZZZ-.- напиша:Јас мислам дека треба да идат pCL,sFm,Chain Reaction и tB... пошто тие 4 екипи се најдобрите од предходниот турнир.....
Ostaj ti sto mislis Very Happy:D ni Chain gi sogazime 16 : 1 .. Very Happy i tb i sfm kje gi tepame pcl super ni izigraa Smile) Ali privte 2 rundi koa befme ct igravme 4 players zato sto EMPIRE go davase death a adminot ne davase res jbg -.- NE CHEKA NOV PREDIZVIK Very Happy:D
payo.
payo.
Почетник
Почетник

Број на мислења : 9
Регистриран на : 2010-10-01

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  NeVeRmOrE'[!.] Вто 12 Окт - 14:23

payo. напиша:
KichoZZZ-.- напиша:Јас мислам дека треба да идат pCL,sFm,Chain Reaction и tB... пошто тие 4 екипи се најдобрите од предходниот турнир.....
Ostaj ti sto mislis Very Happy:D ni Chain gi sogazime 16 : 1 .. Very Happy i tb i sfm kje gi tepame pcl super ni izigraa Smile) Ali privte 2 rundi koa befme ct igravme 4 players zato sto EMPIRE go davase death a adminot ne davase res jbg -.- NE CHEKA NOV PREDIZVIK Very Happy:D
ejj ne bidete tolku jaki :$ ke ima scroll ILI NE ?
NeVeRmOrE'[!.]
NeVeRmOrE'[!.]
Почетник
Почетник

Број на мислења : 4
Регистриран на : 2010-10-12

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  nM' m1choz. Вто 12 Окт - 15:02

Ќе нема скрул .

_________________
Општо за турнирот 3421286918221
Општо за турнирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  KichoZZZ-.- Вто 12 Окт - 15:42

payo. напиша:
KichoZZZ-.- напиша:Јас мислам дека треба да идат pCL,sFm,Chain Reaction и tB... пошто тие 4 екипи се најдобрите од предходниот турнир.....
Ostaj ti sto mislis Very Happy:D ni Chain gi sogazime 16 : 1 .. Very Happy i tb i sfm kje gi tepame pcl super ni izigraa Smile) Ali privte 2 rundi koa befme ct igravme 4 players zato sto EMPIRE go davase death a adminot ne davase res jbg -.- NE CHEKA NOV PREDIZVIK Very Happy:DТи не гледај тоа гледај кој екипи стигнаа до 1/2 финале ..
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  nM' m1choz. Вто 12 Окт - 22:14

Ќе нема клафисикации

_________________
Општо за турнирот 3421286918221
Општо за турнирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  Zipp0 Вто 12 Окт - 22:37

Sea ke ima ili ke nema klasifikacii?
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  nM' m1choz. Вто 12 Окт - 22:40

Ќе нема

_________________
Општо за турнирот 3421286918221
Општо за турнирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  Zipp0 Сре 13 Окт - 9:28

I oD 32 ekipi ke ima 3553 grupi ili 4785 ??!
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  DeeP FeaR Сре 13 Окт - 10:29

abe grupi i koj ke ima najveke pobedi ili eliminacija ?
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  nM' m1choz. Сре 13 Окт - 10:40

24 екипи ќе има .. 6групи

_________________
Општо за турнирот 3421286918221
Општо за турнирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  DeeP FeaR Сре 13 Окт - 10:50

nM'm1choz. напиша:24 екипи ќе има .. 6групи

a od grupata ke izlezat najdobrite 2 ili eliminacija koj gube 4ao Very Happy ?
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  spf Сре 13 Окт - 16:42

da i jas mislam Play Like treba da prodolzat ponataka .. super igra imase so niv .. a i igraa 3partii so 4 igraci .. za toa u pravo e .. na inf so tb izigravme 16:8.. a so niv 15:15 so znaci deka do negde moze i se podobri .. bi trebalo play like da vlezat .. gl momci
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  nM' m1choz. Сре 13 Окт - 16:49

pCL вие не учествувате ?

_________________
Општо за турнирот 3421286918221
Општо за турнирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  DeeP FeaR Сре 13 Окт - 20:36

a koj mapi osven dd2 inferno nuke i train ke ima li drugi ili ??
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  nM' m1choz. Сре 13 Окт - 20:37

Не .

_________________
Општо за турнирот 3421286918221
Општо за турнирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  DeeP FeaR Пет 15 Окт - 10:37

nM'm1choz. напиша:Не .

oks
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  nM' m1choz. Пет 15 Окт - 10:44

Ако сакате може за 1/6 1/4 1/2 finale tusan da stavam

_________________
Општо за турнирот 3421286918221
Општо за турнирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  p0W3R Пет 15 Окт - 12:21

FINALE PRVA TUSCAN VTORA TRAIN TRETA INFERNO GOTOVO vo finale


Последната промена е направена од p0W3R на Пет 15 Окт - 12:22. Мислењето е променето 1 пати
p0W3R
p0W3R
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 30
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  p0W3R Пет 15 Окт - 12:21

payo. напиша:
KichoZZZ-.- напиша:Јас мислам дека треба да идат pCL,sFm,Chain Reaction и tB... пошто тие 4 екипи се најдобрите од предходниот турнир.....
Ostaj ti sto mislis Very Happy:D ni Chain gi sogazime 16 : 1 .. Very Happy i tb i sfm kje gi tepame pcl super ni izigraa Smile) Ali privte 2 rundi koa befme ct igravme 4 players zato sto EMPIRE go davase death a adminot ne davase res jbg -.- NE CHEKA NOV PREDIZVIK Very Happy:D


haha abe [DFH] ste vie haha?
p0W3R
p0W3R
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 30
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  nM' m1choz. Пет 15 Окт - 12:24

yes of course .

_________________
Општо за турнирот 3421286918221
Општо за турнирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  spf Пет 15 Окт - 16:29

da se prijavivme ... haha top cim tuscan Smile barem ne ja vezbavme za djabe .. bar nekad da se igra i taa Wink
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  nM' m1choz. Пет 15 Окт - 16:45

Nie aber nemame tuscan eve prilika . Very Happy

_________________
Општо за турнирот 3421286918221
Општо за турнирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  Zipp0 Пет 15 Окт - 20:45

Daj ne tuscan ne ja znajme nie.... de_inferno de_dust2 de_nuke de_train ...... najdobro e vaka... plz ne tuscan ....
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  p0W3R Пет 15 Окт - 21:12

Zipp0 напиша:Daj ne tuscan ne ja znajme nie.... de_inferno de_dust2 de_nuke de_train ...... najdobro e vaka... plz ne tuscan ....

so ti e tebe bre :@ tuscan ja igrat prva vo wcg finale :@ glup 1 so d ti pram ako ne ja znaes
p0W3R
p0W3R
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 30
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  Zipp0 Пет 15 Окт - 22:49

Abe ae da igrame dd2 nuke inf i train... daj nemojte tuscan!
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  JasmiN1 Пет 15 Окт - 22:52

TUSCAN SE IGRA I KRAJ ! DA GO VIDITE CI@ !
JasmiN1
JasmiN1
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 60
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  DeeP FeaR Пет 15 Окт - 23:15

epa a havana ? cim sakate takvi mapi xD
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  nM' m1choz. Саб 16 Окт - 0:50

lol havana de_ mapi se igra na cw .. i zippo ako ne ja znajte eve vi prilika da ja nauchite

_________________
Општо за турнирот 3421286918221
Општо за турнирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  DeeP FeaR Саб 16 Окт - 10:57

nM'm1choz. напиша:lol havana de_ mapi se igra na cw .. i zippo ako ne ja znajte eve vi prilika da ja nauchite

^^ ami stom davat za primer takvi mapi teski i ja takva ke dadam ne e vazno dali e cs ili de xD
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  Zipp0 Саб 16 Окт - 12:45

Daj be nemojte tuscaaaaaaan! ja mrazam mapata :@:@
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  Ljupce Tanev Саб 16 Окт - 17:32

ja a neam u cs taa mapa neznam zsh Very Happy Very Happy Very Happy oni vikat da sme a igraele Sad)
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  Ljupce Tanev Саб 16 Окт - 17:34

axaaa a znam koa e Kako Sakate Smile isto mi e Smile cigra
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  JasmiN1 Саб 16 Окт - 19:53

NEMA DALI SAKATE ILI NEKJETE ! TUSCAN KJE SE IGRA I KRAJ ! POLU FINALE I FINALE TUSCAN STAJ TE JA ! ZZ
JasmiN1
JasmiN1
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 60
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  spf Саб 16 Окт - 19:59

a ustv znaete koi se glavni mapi na wcg ili koj bilo drug turnir u svetski ramki ? de_dust2 , de_inferno , de_nuke , de_train , de_tuscan
ako pratevte wcg sea vidovte deka entity prva partija igraa tuscan .. taka da neznam zasto se bunite i toa e mapa ..
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  Ljupce Tanev Саб 16 Окт - 20:10

Ок е ! ќе ви дадеме гласање !
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  DeeP FeaR Саб 16 Окт - 20:36

aman be sea oti vie ste ja vezbale tuskan mora da ja igrame neli epa nie ke uvezbame nekoja druga mapa
pa ke ja predolzime taa Smile ne se luti ama toa e Very Happy
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  spf Нед 17 Окт - 10:39

kako sakate .. ne ve teram so sila da ja igrate ... ete ke ima glasanje ..
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  [=kNy=] Alfa 1 Нед 17 Окт - 23:40

ako znaete nekoj dobar host za server pls ostajte link.. blagodaram Very Happy Very Happy Very Happy
[=kNy=] Alfa 1
[=kNy=] Alfa 1
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-17
Местолокација : Скопје

http://kny-team.forummk.com/forum

Вратете се на почетокот Go down

Општо за турнирот Empty Re: Општо за турнирот

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот