cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

snIpEr eLiTe :)

3 posters

Go down

snIpEr eLiTe :) Empty snIpEr eLiTe :)

Пишување  snIpEr eLiTe Пон 11 Окт - 20:44

Позз јас сум снипер елите и играм кантер негде 5 години можи и повеќе од Битола сум и така се гледаме Smile
snIpEr eLiTe
snIpEr eLiTe
Нов член
Нов член

Број на мислења : 1
Регистриран на : 2010-10-11

Вратете се на почетокот Go down

snIpEr eLiTe :) Empty Re: snIpEr eLiTe :)

Пишување  S i S Пон 11 Окт - 21:51

Позз пријатен престој Smile

_________________
snIpEr eLiTe :) 28425zg4
snIpEr eLiTe :) Userbar_amxmodx_script
snIpEr eLiTe :) Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

snIpEr eLiTe :) Empty Re: snIpEr eLiTe :)

Пишување  nM' m1choz. Пон 11 Окт - 22:45

Добрадојде ,и пријатен престој .

_________________
snIpEr eLiTe :) 3421286918221
snIpEr eLiTe :) M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

snIpEr eLiTe :) Empty Re: snIpEr eLiTe :)

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот