cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PREDLOG ZA ADMINITE

3 posters

Go down

PREDLOG ZA ADMINITE Empty PREDLOG ZA ADMINITE

Пишување  KR!M!N@L Пон 11 Окт - 11:15

vi predlagam da napravite posle turnirov edna liga i da se igra sekoja sabota i nedela vo ligata da ima najmalku 15 ekipi bi bilo cool Very Happy
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

PREDLOG ZA ADMINITE Empty Re: PREDLOG ZA ADMINITE

Пишување  S i S Пон 11 Окт - 17:05

АБЕ И ДА ОРГАНИЗИРАШ НЕ Е МАЛА СТВАР,АКО САКА НЕКОЈ ДА ОРГАНИЗИРА НЕКА СЕ ЈАВИ КЕ МУ ДАДЕМЕ 1 СЕРВЕР ПОЗЗ

_________________
PREDLOG ZA ADMINITE 28425zg4
PREDLOG ZA ADMINITE Userbar_amxmodx_script
PREDLOG ZA ADMINITE Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

PREDLOG ZA ADMINITE Empty Re: PREDLOG ZA ADMINITE

Пишување  nM' m1choz. Пон 11 Окт - 21:25

Јас можам да организирам

_________________
PREDLOG ZA ADMINITE 3421286918221
PREDLOG ZA ADMINITE M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

PREDLOG ZA ADMINITE Empty Re: PREDLOG ZA ADMINITE

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот