cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FINALE

+12
Zok1aneL
nM' m1choz.
kebaB
spf
Zipp0
JasmiN1
civiL
z0d1ak
ivNNNN^
sinalkoMKD NKL
kNFBRE
KichoZZZ-.-
16 posters

Go down

FINALE          Empty FINALE

Пишување  KichoZZZ-.- Нед 10 Окт - 19:21

FINALE


PeaceCallers vs sFm^ | 2:0 de_train 16:8 de_nuke 16:13

Hltv ip: hltv4.verygames.net:27099BestOf3 : de_train de_inferno de_nukeFINALE          Adzadsas


Последната промена е направена од KichoZZZ-.- на Пон 11 Окт - 16:30. Мислењето е променето 1 пати
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  kNFBRE Нед 10 Окт - 19:25

TOO KICHOZ sfm love you :$
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  sinalkoMKD NKL Нед 10 Окт - 20:55

pCL <3
sinalkoMKD NKL
sinalkoMKD NKL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 18
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  ivNNNN^ Нед 10 Окт - 21:22

sFm <3
ivNNNN^
ivNNNN^
Почетник
Почетник

Број на мислења : 11
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  kNFBRE Нед 10 Окт - 23:15

ee dark be Wink
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  z0d1ak Пон 11 Окт - 0:53

Нека ми дадат мсн од лидерите од 2те екипи ако може, можеме да играме CW кога шо ќе можете...
Anyway... GL нека подобриот победи! ps. ќе ве глеам! Smile)
навивам за sFm не за друго поинтересен ми е таггот инаку ниту двете екипи ги знам:$ pozdrav.
штета што не се пријавивме малку закаснивме ние инаку ако нешто ве интересира http://nf-team.tk/ посетете... ќе се слушниме поз!
z0d1ak
z0d1ak
Нов член
Нов член

Број на мислења : 1
Регистриран на : 2010-10-01
Возраст : 28
Местолокација : Прилеп

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  civiL Пон 11 Окт - 1:59

sfm <3
civiL
civiL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 15
Регистриран на : 2010-10-02

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  JasmiN1 Пон 11 Окт - 7:53

civiL & zok1anel Razz Znaete shto napraivte lan taka ? 16-0 so nas .. ne ochekuvam wh i slichni sranja od vasha strana .. i i i Razz GL xD Pozdrav dechki Razz
JasmiN1
JasmiN1
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 60
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  Zipp0 Пон 11 Окт - 8:42

Jas ke navivav za sfm, ama zaradi toa sto vcera ne zeznaa jako, teram inaet i navivam za pCL!!! GL!!
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  Zipp0 Пон 11 Окт - 8:49

Btw da te prasam KichoZZZ ke igrame nie protiv vas za 3to mesto???
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  spf Пон 11 Окт - 11:57

msn : powerplaygago@hotmail.com eve ti od pcl msn


i steam :gagovanesa ako imas add..
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  kebaB Пон 11 Окт - 12:22

train <3 nasa mapa Wink
kebaB
kebaB
Спамер
Спамер

Број на мислења : 15
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  nM' m1choz. Пон 11 Окт - 12:31

Кога сакате траин,тусан .. Very Happy

_________________
FINALE          3421286918221
FINALE          M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  Zok1aneL Пон 11 Окт - 16:24

gg
Zok1aneL
Zok1aneL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 26
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  nM' m1choz. Пон 11 Окт - 16:25

gg pCL <3

_________________
FINALE          3421286918221
FINALE          M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  Zipp0 Пон 11 Окт - 16:27

koj pobedi ??????
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  S i S Пон 11 Окт - 16:28

Само што заврши pCL тепаше со 16 спрема 13 мислам Very Happy

_________________
FINALE          28425zg4
FINALE          Userbar_amxmodx_script
FINALE          Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  nM' m1choz. Пон 11 Окт - 16:28

plc da go ee

_________________
FINALE          3421286918221
FINALE          M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  spf Пон 11 Окт - 16:29

GG momci Smile) sea za forumot i adminite kako ke se dogovorime ? Smile
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  S i S Пон 11 Окт - 16:30

Јавете се кај мене со ПМ GG!

_________________
FINALE          28425zg4
FINALE          Userbar_amxmodx_script
FINALE          Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  Zipp0 Пон 11 Окт - 16:31

Na koj mapi po kolku tepavte pcL?
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  spf Пон 11 Окт - 16:31

de_train 16-8 mislam
de_nuke 16-13 .. i toa nivna mapa bese nuke ..
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  spf Пон 11 Окт - 16:33

ne se sekirajte demoata se uploadiraat .. iako jas i jasmin bevme steam pak ne maltretirate demo da stavame -_- ae nvm ke bidat postirani za saat.
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  Zipp0 Пон 11 Окт - 16:34

Kejf mi e ito mnogu golem deka gi pobedivte, ostanaa ko posrani Very Happy
ke navivav za sfm ama poso vcera me zaebaja za vas navivav i kejf mi e(uste 1 velam) deka sfm izgubi!!!!
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  spf Пон 11 Окт - 16:35

da da Smile inace gg od strana na knfbre.. ne isturi na train Smile ali jbg
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  Zipp0 Пон 11 Окт - 16:36

BR i od mene !! GG!
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  civiL Пон 11 Окт - 16:36

gg Smile znam jasko deka ne skinavte lan ne bese 16-0 -.- ama + nie 4 dusi bevme eden u kuskundalevo bese Very Happy
civiL
civiL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 15
Регистриран на : 2010-10-02

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  Zipp0 Пон 11 Окт - 16:37

Aj bidi pojasen civiL
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  spf Пон 11 Окт - 16:39

pa vaka .. bevme u enternet nie i oni .. i igravme .. da oni bea 4 i eden igrase od doma .. i gi tepavme negde 12-0 i toa im igravme so hekler i slicno .. i se izgasivme ne ni bese interesno .. i ne svakam kako od tamu botovi ne videni a od doma gazat Smile ali ako placete za demoa .. gi cekam prvo vasite .. i posle odma gi stavam i moite demoa .. poso ne vi lici da placete kako mali deca .. posteno si izgubivte..
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  sinalkoMKD NKL Пон 11 Окт - 16:40

Brw pCL <3
sinalkoMKD NKL
sinalkoMKD NKL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 18
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  kebaB Пон 11 Окт - 16:41

GG <3
kebaB
kebaB
Спамер
Спамер

Број на мислења : 15
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  kebaB Пон 11 Окт - 16:41

abe poso ne bevme lan mislat za toa Smile a da bevme lan tesko niv Smile
kebaB
kebaB
Спамер
Спамер

Број на мислења : 15
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  kebaB Пон 11 Окт - 16:42

SO E NAGRADA ? FORUM I 5 ADMINI ?
kebaB
kebaB
Спамер
Спамер

Број на мислења : 15
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  Zipp0 Пон 11 Окт - 16:43

da.
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  JasmiN1 Пон 11 Окт - 16:57

add steam : csplayer178

demo #1
Код:
http://www.megaupload.com/?d=DQD8KJQC

SS #1
Код:
http://www.megaupload.com/?d=0J9V83MA


demo #2
Код:
http://www.megaupload.com/?d=OW90TDB4
SS #2
Код:
http://www.megaupload.com/?d=OW90TDB4Play Hard , GO PRO ! Razz


https://www.facebook.com/pages/Izvinete-Nie-ne-sme-krivi-sto-sme-Pro/152533344780534


^
||

GRUPATA KO ZA NAS :$ :$

https://www.youtube.com/watch?v=3Ls45vctUJs :pPpPpPp


Последната промена е направена од JasmiN1 на Пон 11 Окт - 17:06. Мислењето е променето 1 пати
JasmiN1
JasmiN1
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 60
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  JasmiN1 Пон 11 Окт - 16:58

Zadovolni ? TURVI GI ! ! ! pscall in my "<3" :$ :$
JasmiN1
JasmiN1
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 60
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  p0W3R Пон 11 Окт - 19:24

GG бтв знаев дека е нивна ама ај Smile 2ro место малку е :$ ?
p0W3R
p0W3R
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 30
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  JasmiN1 Пон 11 Окт - 19:25

Smile


Последната промена е направена од JasmiN1 на Пон 11 Окт - 19:28. Мислењето е променето 1 пати
JasmiN1
JasmiN1
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 60
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  Zok1aneL Пон 11 Окт - 19:26

Powerka ela na msn >.<
Zok1aneL
Zok1aneL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 26
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  kebaB Пон 11 Окт - 20:19

koga ke Gi dobieme adminite i forumot ?! ve molam za pobrz odgovor ! pozz
kebaB
kebaB
Спамер
Спамер

Број на мислења : 15
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  ivNNNN^ Вто 12 Окт - 18:45

nikoash Very Happy
ivNNNN^
ivNNNN^
Почетник
Почетник

Број на мислења : 11
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  kebaB Вто 12 Окт - 19:14

da mi go dudlas Ivan cigra
kebaB
kebaB
Спамер
Спамер

Број на мислења : 15
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  S i S Вто 12 Окт - 19:17

Кебап имаш посебна тема каде да побараш админ и ти треба SS побарај.

_________________
FINALE          28425zg4
FINALE          Userbar_amxmodx_script
FINALE          Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  DeeP FeaR Сре 13 Окт - 10:53

4estito na pobednicite
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  S4ime Саб 22 Јан - 17:30

brAo brbr Laughing
S4ime
S4ime
Почетник
Почетник

Број на мислења : 5
Регистриран на : 2011-01-22
Возраст : 29
Местолокација : Skopje

http://www.mirnovec.hr/

Вратете се на почетокот Go down

FINALE          Empty Re: FINALE

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот