cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1/2 finale

+11
Zok1aneL
S i S
JasmiN1
nM' m1choz.
kebaB
p0W3R
sinalkoMKD NKL
Theblackarrow
civiL
spf
KichoZZZ-.-
15 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  civiL Нед 10 Окт - 17:47

nie ke igrame od 6 pcl od 7 neka igraat na 1 server ne lupajte gluposti nema sansi da se odlozi ako se odlozi za utre barame DW
civiL
civiL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 15
Регистриран на : 2010-10-02

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zok1aneL Нед 10 Окт - 17:48

ili denes
ili DW Wink
Zok1aneL
Zok1aneL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 26
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  civiL Нед 10 Окт - 17:48

S i S ajde sea za 10 minuti koj ne e padnat tamu ke vlagame ako ne dojdat tie gw..
civiL
civiL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 15
Регистриран на : 2010-10-02

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  p0W3R Нед 10 Окт - 17:49

ХМММ!! вака .. јас утре ке дојдам само за финале , тест праам у вторник па сеа ако 1 сервер е паднат можеме да играме на 1 сервер прво овие па после ние или обратно.! утре у никој случај!
p0W3R
p0W3R
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 30
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zok1aneL Нед 10 Окт - 17:50

Н Е М О Ж Е М Е У Т Р Е ! ! !
Zok1aneL
Zok1aneL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 26
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  ivNNNN^ Нед 10 Окт - 17:57

Zok1aneL напиша:Н Е М О Ж Е М Е У Т Р Е ! ! !
PRAVDA ZA Z0k1aneLLL !!!!! cigra
ivNNNN^
ivNNNN^
Почетник
Почетник

Број на мислења : 11
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zok1aneL Нед 10 Окт - 17:57

PW на серверот ? =Д
Zok1aneL
Zok1aneL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 26
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zipp0 Нед 10 Окт - 17:58

Н И Е Н Е М О Ж Е М Е Д Е Н Е С
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zok1aneL Нед 10 Окт - 18:00

ДОГОВОРОТ БЕШЕ ДЕНЕС ДЕНЕСКА КЕ СЕ ИГРА ИЛИ DW ! Wink
Zok1aneL
Zok1aneL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 26
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  ivNNNN^ Нед 10 Окт - 18:00

turnirof bo2ski :S


Последната промена е направена од ivNNNN^ на Нед 10 Окт - 18:01. Мислењето е променето 1 пати
ivNNNN^
ivNNNN^
Почетник
Почетник

Број на мислења : 11
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  *D@N!.24* Нед 10 Окт - 18:00

Zipp0 напиша:Н И Е Н Е М О Ж Е М Е Д Е Н Е С

Е па не играјте де наша победа...беше напишано во 18:00 знајш со значит то...
*D@N!.24*
*D@N!.24*
Почетник
Почетник

Број на мислења : 12
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zipp0 Нед 10 Окт - 18:01

:@:@:@:@ UTRE KE IGRAME, NIE DENES DOZNAVME DEKA 1/2 FINALE SE IGRA DENES!!! I S i S NAPISA DEKA UTRE SE ODLAGA, UTRE ILI DW!
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  ivNNNN^ Нед 10 Окт - 18:03


ama koj *** treba sFm da igraat sea!!! glup turnir!:S
ivNNNN^
ivNNNN^
Почетник
Почетник

Број на мислења : 11
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zipp0 Нед 10 Окт - 18:04

SE SLAGAM SO ivNNN, GLUP TURNIR!
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  *D@N!.24* Нед 10 Окт - 18:04

ivNNNN^ напиша:
ama koj *** treba sFm da igraat sea!!! glup turnir!:SАБЕ СЕГА ЌЕ ИГРАМЕ И ТАЧКА
СЕГА ИЛИ НИКОГАШ И ФОРУМ ЌЕ НЕМАТ!!!!!!!!!!!!!!!!!
*D@N!.24*
*D@N!.24*
Почетник
Почетник

Број на мислења : 12
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zipp0 Нед 10 Окт - 18:06

NIE OVDEKA SE NERVIRAME, A ORGANIZATORITE SI IGRAAT CW :@:@ Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  ivNNNN^ Нед 10 Окт - 18:07

daaaaaaaa pravda za sFmm ! Very Happy
ivNNNN^
ivNNNN^
Почетник
Почетник

Број на мислења : 11
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zok1aneL Нед 10 Окт - 18:07

Zipp0 uzivaj deka od mene kje zemesh DW da ti umre majka ako mi zemesh DW Wink !
Zok1aneL
Zok1aneL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 26
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  *D@N!.24* Нед 10 Окт - 18:08

Zok1aneL напиша:Zipp0 uzivaj deka od mene kje zemesh DW da ti umre majka ako mi zemesh DW Wink !


абе вака мн се нервирам ако играме тешко вас ќе е поубо ич да не игратеVery Happy:D:D cigra
*D@N!.24*
*D@N!.24*
Почетник
Почетник

Број на мислења : 12
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zok1aneL Нед 10 Окт - 18:09

S i S poglupo mozese da organiziras li be :S? :/ razbirash li be kolku glupo deca postojat na svetov more majko...
Zok1aneL
Zok1aneL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 26
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zipp0 Нед 10 Окт - 18:10

Zipp0 напиша:NIE OVDEKA SE NERVIRAME, A ORGANIZATORITE SI IGRAAT CW :@:@ Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zok1aneL Нед 10 Окт - 18:10

Zipp0 напиша:
Zipp0 напиша:NIE OVDEKA SE NERVIRAME, A ORGANIZATORITE SI IGRAAT CW :@:@ Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


NE MISE PRAJ PAMETEN DA NE DOJDE DO TEPACKI SE TI &amp;*^% KE SI NAJDESH 5ka me boli *** mene Twisted Evil
Zok1aneL
Zok1aneL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 26
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zipp0 Нед 10 Окт - 18:10

Zok1aneL напиша:S i S poglupo mozese da organiziras li be :S? :/ razbirash li be kolku glupo deca postojat na svetov more majko...

nema sansi poglupo od ova da se organizira :@ Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  *D@N!.24* Нед 10 Окт - 18:13

abe ajde nemam mn vreme za cekajne
*D@N!.24*
*D@N!.24*
Почетник
Почетник

Број на мислења : 12
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zipp0 Нед 10 Окт - 18:14

Edniot server e padnat, drugiot e zafaten cigra cigra
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zok1aneL Нед 10 Окт - 18:14

Zipp0 imash igraci ?!
Zok1aneL
Zok1aneL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 26
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zipp0 Нед 10 Окт - 18:14

Jas i uste 1.
2 sme vkupno :S
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zok1aneL Нед 10 Окт - 18:15

epa dw ajde. gg-.-'
Zok1aneL
Zok1aneL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 26
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zok1aneL Нед 10 Окт - 18:15

ako od DFH ste izgubile 16-1 od nas 16-0 :/ jbg ajde !!!
Zok1aneL
Zok1aneL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 26
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zipp0 Нед 10 Окт - 18:15

Na koj server be?
edniot e padnat drugiot e zafaten Evil or Very Mad
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  S i S Нед 10 Окт - 18:15

НЕ ПСУЈ бре!!!!Ке најдеме термин кога им одговара на двете екипи не се расправајте...Двајцата аднете го kichozz на мсн и договорете термин.А ти уше еднаш вака ако псуеш ке добиеш бан..

_________________
1/2 finale             - Page 2 28425zg4
1/2 finale             - Page 2 Userbar_amxmodx_script
1/2 finale             - Page 2 Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zipp0 Нед 10 Окт - 18:16

Zok1aneL напиша:ako od DFH ste izgubile 16-1 od nas 16-0 :/ jbg ajde !!!
Sakam da igrame, ako izgubime izgubime ne mi e gajle, ama da igrame
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zipp0 Нед 10 Окт - 18:16

Jas pcuev??
btw kichoz go imam addnato
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zok1aneL Нед 10 Окт - 18:17

S i S deneska ili DW
Zok1aneL
Zok1aneL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 26
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zipp0 Нед 10 Окт - 18:17

S i S utre ili DW
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  *D@N!.24* Нед 10 Окт - 18:18

Zipp0 напиша:S i S utre ili DW

DENES ILI FORUM KE NEMAT!!!!!!!!
*D@N!.24*
*D@N!.24*
Почетник
Почетник

Број на мислења : 12
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zipp0 Нед 10 Окт - 18:19

Ne e moj forumov cigra
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  S i S Нед 10 Окт - 18:20

*D@N!.24* напиша:
Zipp0 напиша:S i S utre ili DW

DENES ILI FORUM KE NEMAT!!!!!!!!

ШТО БЕ ФОРУМ ФОРУМ?

_________________
1/2 finale             - Page 2 28425zg4
1/2 finale             - Page 2 Userbar_amxmodx_script
1/2 finale             - Page 2 Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  *D@N!.24* Нед 10 Окт - 18:20

Zipp0 напиша:Ne e moj forumov cigra


od kogo sakat neka e sve da ti &amp;*^% denes igrame koga sakate od sega do 00 00 na polnok mojme da igrame
*D@N!.24*
*D@N!.24*
Почетник
Почетник

Број на мислења : 12
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zipp0 Нед 10 Окт - 18:21

S i S DANI veli deka ke nemalo forum ako ne sme igrale denes cigra
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  S i S Нед 10 Окт - 18:22

Zipp0 напиша:S i S DANI veli deka ke nemalo forum ako ne sme igrale denes cigra

ДА само незнам каков форум ке нема?не ми е јасно?

_________________
1/2 finale             - Page 2 28425zg4
1/2 finale             - Page 2 Userbar_amxmodx_script
1/2 finale             - Page 2 Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  *D@N!.24* Нед 10 Окт - 18:23

Zipp0 напиша:S i S DANI veli deka ke nemalo forum ako ne sme igrale denes cigra


ABE JAS TI KAZAV ZBIRAJ IGRACE AK SAKAS DO 12 VECER KE IGRAME I GOTOVO POKE NE PISAM


add na msn dani.24@live.com
*D@N!.24*
*D@N!.24*
Почетник
Почетник

Број на мислења : 12
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  spf Нед 10 Окт - 18:24

hahahahahh!
GG tb <3
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zipp0 Нед 10 Окт - 18:24

denes NE. utre DA. zbiraj ti igraci. pojke ne pisam
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  S i S Нед 10 Окт - 18:24

Договорете се и јавете се кај Kichozz и без повеќе расправање!!

_________________
1/2 finale             - Page 2 28425zg4
1/2 finale             - Page 2 Userbar_amxmodx_script
1/2 finale             - Page 2 Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  *D@N!.24* Нед 10 Окт - 18:27

S i S напиша:Договорете се и јавете се кај Kichozz и без повеќе расправање!!koe e msn od kicoz
*D@N!.24*
*D@N!.24*
Почетник
Почетник

Број на мислења : 12
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  p0W3R Нед 10 Окт - 18:28

ДЕНЕС ИЛИ НИКОГАШ ПРЕКУ КУР ВЕКЕ ШТО СУМ ЈАС КРИВ ШТО НЕ ГО ПОСЕТУВАТЕ ФОРУМОТ И НЕ ДОЗНАВАТЕ КОГА СЕ ИГРА! PREKU *** VEKE EJ PREKU *** :@
p0W3R
p0W3R
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 30
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  S i S Нед 10 Окт - 18:29


_________________
1/2 finale             - Page 2 28425zg4
1/2 finale             - Page 2 Userbar_amxmodx_script
1/2 finale             - Page 2 Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Zipp0 Нед 10 Окт - 18:29

OA NEMASE NAPISANO KOA SE IGRA 1/2 FINALE PRED DA IGRAME 1/4 FINALE, KOJ MU E KRIV SO NE NEPISAA DEKA ODMA POSLE 1/4 FINALE SE IGRA 1/2 FINALE??
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  ivNNNN^ Нед 10 Окт - 18:30

Ajde sega igrajte 18:30 e a serverot e prazen .. mozete i segga koj k*R =)
ivNNNN^
ivNNNN^
Почетник
Почетник

Број на мислења : 11
Регистриран на : 2010-10-10

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale             - Page 2 Empty Re: 1/2 finale

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот