cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bug-Hosting-Sponzor

3 posters

Go down

Bug-Hosting-Sponzor Empty Bug-Hosting-Sponzor

Пишување  S i S Саб 9 Окт - 11:48

Би сакал да ве известам дека Bug-Hosting ни излезе во пресрет и ни подари еден Premium CW сервер,со многу мал пинг.На овој сервер ке се играат и некои мечеви од натпреварот,затоа погледнете на кој сервер играте,да не дојде до забуни...

IP:91.148.116.174:27028[You must be registered and logged in to see this link.]Последната промена е направена од S i S на Саб 9 Окт - 23:19. Мислењето е променето 2 пати.

_________________
Bug-Hosting-Sponzor 28425zg4
Bug-Hosting-Sponzor Userbar_amxmodx_script
Bug-Hosting-Sponzor Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Bug-Hosting-Sponzor Empty Re: Bug-Hosting-Sponzor

Пишување  nM' m1choz. Саб 9 Окт - 11:52

Даде господ ... Very Happy со мал пинг да играме .

_________________
Bug-Hosting-Sponzor 3421286918221
Bug-Hosting-Sponzor M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Bug-Hosting-Sponzor Empty Re: Bug-Hosting-Sponzor

Пишување  nM' m1choz. Саб 9 Окт - 11:54

Леле го видов серверот супер е .. ептен малце пинг има .

_________________
Bug-Hosting-Sponzor 3421286918221
Bug-Hosting-Sponzor M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Bug-Hosting-Sponzor Empty Re: Bug-Hosting-Sponzor

Пишување  kNFBRE Саб 9 Окт - 12:29

btw isti admini se Very Happy?
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Bug-Hosting-Sponzor Empty Re: Bug-Hosting-Sponzor

Пишување  S i S Саб 9 Окт - 14:49

За тоа ке одлучиме малку подоцна... Very Happy

_________________
Bug-Hosting-Sponzor 28425zg4
Bug-Hosting-Sponzor Userbar_amxmodx_script
Bug-Hosting-Sponzor Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Bug-Hosting-Sponzor Empty Re: Bug-Hosting-Sponzor

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот