cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koga e turnirot

4 posters

Go down

Koga e turnirot  Empty Koga e turnirot

Пишување  Magman Чет 7 Окт - 20:06

?? koga e
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Koga e turnirot  Empty Re: Koga e turnirot

Пишување  S i S Чет 7 Окт - 20:11

Не е бистински турнир..Може да закажеш ако претходно се договориш со некого да се испукате 1 на 1,закажете тука,ке ви одобри админ и ке пукате Very Happy

_________________
Koga e turnirot  28425zg4
Koga e turnirot  Userbar_amxmodx_script
Koga e turnirot  Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Koga e turnirot  Empty Re: Koga e turnirot

Пишување  nM' m1choz. Пет 8 Окт - 11:18

Ае кој сака со мене 1v1 ..да му кажам како се раѓа лебот Very Happy

_________________
Koga e turnirot  3421286918221
Koga e turnirot  M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Koga e turnirot  Empty Re: Koga e turnirot

Пишување  DeeP FeaR Вто 12 Окт - 10:13

theFUCK3R m1choz. напиша:Ае кој сака со мене 1v1 ..да му кажам како се раѓа лебот Very Happy

ja sakam Very Happy a 2 v 2 koj saka Very Happy
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Koga e turnirot  Empty Re: Koga e turnirot

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот