cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do TheBlackbarrow

2 posters

Go down

Do TheBlackbarrow  Empty Do TheBlackbarrow

Пишување  kinqz Чет 7 Окт - 17:49

placko .. upoladiram demoto .. koa ke e gotovo ke ti go stavam ;S
EVE !

Код:
http://www.2shared.com/file/uF9cn8qd/s1ck.html

Код:
http://www.2shared.com/fadmin/16566981/703aa04e/s1ck.dem.html


Последната промена е направена од kinqz на Чет 7 Окт - 18:08. Мислењето е променето 1 пати
kinqz
kinqz
Почетник
Почетник

Број на мислења : 6
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

Do TheBlackbarrow  Empty Re: Do TheBlackbarrow

Пишување  Theblackarrow Чет 7 Окт - 18:07

Cekam
Theblackarrow
Theblackarrow
Почетник
Почетник

Број на мислења : 10
Регистриран на : 2010-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот