cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DFH Vs 3BaC1TEAM ???

4 posters

Go down

DFH Vs 3BaC1TEAM ??? Empty DFH Vs 3BaC1TEAM ???

Пишување  DARKBOY__ Сре 6 Окт - 13:46

DFH mozete ve4er... :\= ??? Nakaj 21:00 ?
I Serwer. .. Ako Imate .. .:\= ?
DARKBOY__
DARKBOY__
Спамер
Спамер

Број на мислења : 20
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

DFH Vs 3BaC1TEAM ??? Empty Re: DFH Vs 3BaC1TEAM ???

Пишување  nM' m1choz. Сре 6 Окт - 13:57

Може ..иаме и сервер адд ме на мсн да ви дадам ип michodanev@live.com

_________________
DFH Vs 3BaC1TEAM ??? 3421286918221
DFH Vs 3BaC1TEAM ??? M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

DFH Vs 3BaC1TEAM ??? Empty 3bac1team<> vs D....

Пишување  DARKBOY__ Сре 6 Окт - 18:06

Дај ми сервер за да им дадам после на моите.... ?
DARKBOY__
DARKBOY__
Спамер
Спамер

Број на мислења : 20
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

DFH Vs 3BaC1TEAM ??? Empty Re: DFH Vs 3BaC1TEAM ???

Пишување  nM' m1choz. Сре 6 Окт - 18:07

DARKBOY__ напиша:Дај ми сервер за да им дадам после на моите.... ?
Адд ме на мсн бе ..

_________________
DFH Vs 3BaC1TEAM ??? 3421286918221
DFH Vs 3BaC1TEAM ??? M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

DFH Vs 3BaC1TEAM ??? Empty 3bac1team<> vs DHF

Пишување  DARKBOY__ Сре 6 Окт - 18:08

[DFH] # m1choz. напиша:
DARKBOY__ напиша:Дај ми сервер за да им дадам после на моите.... ?
Адд ме на мсн бе ..
Pa Te Iam we PO 2 Pati Li da te add Ne Biva... :@
DARKBOY__
DARKBOY__
Спамер
Спамер

Број на мислења : 20
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

DFH Vs 3BaC1TEAM ??? Empty Re: DFH Vs 3BaC1TEAM ???

Пишување  nM' m1choz. Сре 6 Окт - 18:09

како ти е мсн јас ке те адд ..

_________________
DFH Vs 3BaC1TEAM ??? 3421286918221
DFH Vs 3BaC1TEAM ??? M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

DFH Vs 3BaC1TEAM ??? Empty Re: DFH Vs 3BaC1TEAM ???

Пишување  DARKBOY__ Сре 6 Окт - 18:09

DARKBOY__
DARKBOY__
Спамер
Спамер

Број на мислења : 20
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

DFH Vs 3BaC1TEAM ??? Empty Re: DFH Vs 3BaC1TEAM ???

Пишување  DARKBOY__ Сре 6 Окт - 18:19

Ajde we add me Ili daj go Ovde Ipot I Vo 9 Saatot da Bidete na Serverot So 5ka ... :@ ?
DARKBOY__
DARKBOY__
Спамер
Спамер

Број на мислења : 20
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

DFH Vs 3BaC1TEAM ??? Empty Re: DFH Vs 3BaC1TEAM ???

Пишување  nM' m1choz. Сре 6 Окт - 18:21

DARKBOY__ напиша:Ajde we add me Ili daj go Ovde Ipot I Vo 9 Saatot da Bidete na Serverot So 5ka ... :@ ?
Не бре 3vs3

_________________
DFH Vs 3BaC1TEAM ??? 3421286918221
DFH Vs 3BaC1TEAM ??? M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

DFH Vs 3BaC1TEAM ??? Empty Re: DFH Vs 3BaC1TEAM ???

Пишување  DARKBOY__ Сре 6 Окт - 18:23

kakvi we 3v3 ajde daj da se Dogovorime Botovi Li Ste .. ?
xD daj IP za posle ae Neli mozish da gi Soberish.. :@ LOOL!
DARKBOY__
DARKBOY__
Спамер
Спамер

Број на мислења : 20
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

DFH Vs 3BaC1TEAM ??? Empty Re: DFH Vs 3BaC1TEAM ???

Пишување  nM' m1choz. Сре 6 Окт - 18:39

Таа е ботови сне Sad

_________________
DFH Vs 3BaC1TEAM ??? 3421286918221
DFH Vs 3BaC1TEAM ??? M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

DFH Vs 3BaC1TEAM ??? Empty Re: DFH Vs 3BaC1TEAM ???

Пишување  S i S Сре 6 Окт - 19:09

Ако сакате у 9 на сервер Royal Gaming ја ке ви пуштам скрипта Wink

_________________
DFH Vs 3BaC1TEAM ??? 28425zg4
DFH Vs 3BaC1TEAM ??? Userbar_amxmodx_script
DFH Vs 3BaC1TEAM ??? Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

DFH Vs 3BaC1TEAM ??? Empty Re: DFH Vs 3BaC1TEAM ???

Пишување  nM' m1choz. Сре 6 Окт - 19:20

Епа ае еве на ројал ке играме у 9:10 сите да сте таму

_________________
DFH Vs 3BaC1TEAM ??? 3421286918221
DFH Vs 3BaC1TEAM ??? M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

DFH Vs 3BaC1TEAM ??? Empty Re: DFH Vs 3BaC1TEAM ???

Пишување  nM' m1choz. Сре 6 Окт - 19:32

Усвари неможиме во 9 ,ке а глеам ферхунде .

_________________
DFH Vs 3BaC1TEAM ??? 3421286918221
DFH Vs 3BaC1TEAM ??? M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

DFH Vs 3BaC1TEAM ??? Empty Re: DFH Vs 3BaC1TEAM ???

Пишување  spf Сре 6 Окт - 19:43

ebaci bidete u 9 saat na royal ke igrate so nas .. neka gleda ovoj ferhunde Smile
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

DFH Vs 3BaC1TEAM ??? Empty Re: DFH Vs 3BaC1TEAM ???

Пишување  nM' m1choz. Сре 6 Окт - 20:11

Абе а преместила од 8 била ..

_________________
DFH Vs 3BaC1TEAM ??? 3421286918221
DFH Vs 3BaC1TEAM ??? M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

DFH Vs 3BaC1TEAM ??? Empty Re: DFH Vs 3BaC1TEAM ???

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот