cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do eliteassassins sakate da igrame 5vs5

Go down

Do eliteassassins sakate da igrame 5vs5 Empty Do eliteassassins sakate da igrame 5vs5

Пишување  Magman on Вто 5 Окт - 11:50

sakate da igrate 5vs5
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 22
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Do eliteassassins sakate da igrame 5vs5 Empty Re: Do eliteassassins sakate da igrame 5vs5

Пишување  KR!M!N@L on Сре 13 Окт - 19:14

Magman напиша:sakate da igrate 5vs5

koga sakate Very Happy?
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот