cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Слика за зидовите на серверот

+7
KR!M!N@L
KichoZZZ-.-
Magman
Zipp0
kNFBRE
nM' m1choz.
S i S
11 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Слика за зидовите на серверот

Пишување  S i S Пон 4 Окт - 22:43

Ajде дизајнери да ве видам Very Happy
Ни тр&*% слика,за да ја поставиме на зидовите од серверот,како ова https://cstrike.forummk.com/forum-f1/topic-t25.htm

Arrow Значи на сликата да пишува cstrike Македонија и сликата да ја содржи адресата на нашиот форум.
Arrow Да биде приближно голема колку таа на погорниот линк
Arrow Висината и должината мора да се деливи со 8
Arrow Сликата мора да е у Indexed mode (256 colors),ни сличајно RGB ili CMYK (16 ili 32 bit)
Arrow Форматот на сликата мора да е BMP

Би сакале да изгледа нешто како на следната слика,ама ипак бидете креативни и создадете нешто по свој вкус.
https://2img.net/h/oi50.tinypic.com/29f57ro.jpg


Дизајнерите од подобрите слики ке влезат во GFX тимот

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 22:50

Ќе се обидам да направам ..

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  nM' m1choz. Вто 5 Окт - 9:43

Де кажи ми ги димензиите .

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  S i S Вто 5 Окт - 11:34

Може да биде 552 x 104 или 400x104

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  kNFBRE Вто 5 Окт - 12:31

S i S напиша:Може да биде 552 x 104 или 400x104

mn e malo so ovie dimenzii :S
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  S i S Вто 5 Окт - 17:36

kNFBRE напиша:
S i S напиша:Може да биде 552 x 104 или 400x104

mn e malo so ovie dimenzii :S

oк де направете поголемо не е проблем.. Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  nM' m1choz. Сре 6 Окт - 10:25

Прикрај сум ..

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  nM' m1choz. Сре 6 Окт - 13:16

Еве ја сликата , доколку нешто не ти се свиѓа кажи ке сменам.

*256 colors
*димензии 552х104 px
*BMP фајл
[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  S i S Сре 6 Окт - 14:48

Сликава е тооп,ај да видиме уше некој дали ке направи,ако не оваа ке ја ставиме Very Happy

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  Zipp0 Сре 6 Окт - 16:35

Jas ke napravam, NA PAINT!
Aj ke vidite xD
btw: Za photoshop sum noooB ama na paint sum Pr0 xD
ae ke ja stavam!
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  nM' m1choz. Сре 6 Окт - 17:03

Zipp0 напиша:Jas ke napravam, NA PAINT!
Aj ke vidite xD
btw: Za photoshop sum noooB ama na paint sum Pr0 xD
ae ke ja stavam!
Ма опасен си ти .

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  Zipp0 Сре 6 Окт - 17:08

Eve ja
Se gleda deka e amaterska bidejki e na paint,
ama eve da ja vidite xD

[You must be registered and logged in to see this image.]
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  nM' m1choz. Сре 6 Окт - 17:16

Zipp0 напиша:Eve ja
Se gleda deka e amaterska bidejki e na paint,
ama eve da ja vidite xD

[You must be registered and logged in to see this image.]
Абе тебе те бивало бре ..

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  S i S Сре 6 Окт - 17:18

хехехе јака е сликава ко за паинт батееее Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  nM' m1choz. Сре 6 Окт - 18:42

[You must be registered and logged in to see this image.] Гледајте 9kata на првата слика и на оваа слика ..

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  kNFBRE Чет 7 Окт - 12:33

evo i moe Razz made with Zoner Photo Studio Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]


Последната промена е направена од kNFBRE на Чет 7 Окт - 12:53. Мислењето е променето 5 пати. (Reason for editing : ;/)
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  nM' m1choz. Чет 7 Окт - 12:34

Супер е .

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  Zipp0 Чет 7 Окт - 12:42

Ko za na paint pro e moeno, ama se glea amaterski e xD inace ako posvetam pojke vreme mozam i podobro.
Inace i kNF i toveto e ubavo. xD
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  S i S Чет 7 Окт - 12:43

Super e knF Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  Zipp0 Чет 7 Окт - 12:45

Koja ke bide stavena?
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  S i S Чет 7 Окт - 12:47

Veke e stavena privrmeno taa na m1choz,a ke pocekame da vidime dali ke napravi uste nekoj slika,pa ke ima anketa koja da stoi Very Happy

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  kNFBRE Чет 7 Окт - 12:50

fala Razz kje napram ushe edno koa kje doam od nashkolo Very Happy
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  Zipp0 Чет 7 Окт - 12:51

Јас мислам да ја ставиме таа од кНФ
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  Magman Чет 7 Окт - 17:03

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Eve i moja slika ama golema e
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  kNFBRE Чет 7 Окт - 17:47


ne e ubava a i mn golema Sad
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  S i S Чет 7 Окт - 17:47

Добра слика ама мн голема :S

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  Zipp0 Чет 7 Окт - 17:53

Остај то што е мн голема, не 4ини, за вака и баба знае xD
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  S i S Чет 7 Окт - 17:58

Важно се потрудил,а трудот треба да се цени Wink

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  Zipp0 Чет 7 Окт - 19:25

ok nmv, samo sliki iseceni i staveni, ali NMV! xD
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  Magman Чет 7 Окт - 20:21

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
eve vi od mene slika
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  kNFBRE Пет 8 Окт - 0:50

eo ushe edno Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  Magman Пет 8 Окт - 17:33

[You must be registered and logged in to see this image.] vi samo mozete da go isecete toa crnoto
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  Zipp0 Пет 8 Окт - 18:07

kNF dobro e toa tvoeto vtoroto, ama samo so font napisano e .. niss posebno....
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  kNFBRE Пет 8 Окт - 18:15

Zipp0 напиша:kNF dobro e toa tvoeto vtoroto, ama samo so font napisano e .. niss posebno....

ne .. koa mi go dade SIS ne beshe isto pisheshe nanego drugo neshto ...
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  KichoZZZ-.- Нед 10 Окт - 2:18

[You must be registered and logged in to see this image.]


evo moe Very Happy
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  KichoZZZ-.- Пон 11 Окт - 2:03

[You must be registered and logged in to see this image.]
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  Zipp0 Пон 11 Окт - 8:38

KichoZZZ prvata tvoja e najdobra, nejze redi ja xD (taa so pisi ro gaming arena)
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  kNFBRE Пон 11 Окт - 10:42

KichoZZZ-.- напиша:[You must be registered and logged in to see this image.]

slikava e top .. ali downloadiraj nekoj font .. kje bide poubavo Smile Smile
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  kNFBRE Пон 11 Окт - 10:44

btw click eo kichoz vidi nekoj Razz
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  Zipp0 Пон 11 Окт - 10:54

dafont.com the best
ima mnogu jaki fontovi!
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  KichoZZZ-.- Сре 13 Окт - 2:09

Ај таска шо ќе кажеш на ова Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  KR!M!N@L Сре 13 Окт - 10:54

KichoZZZ-.- напиша:Ај таска шо ќе кажеш на ова Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]
\

ova e najdobrata !
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  S i S Сре 13 Окт - 15:05

oo хике ова е најдобро до сеа брат!! Very Happy

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  Zipp0 Нед 17 Окт - 20:24

a
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  Magman Пет 22 Окт - 13:37

[You must be registered and logged in to see this image.]
eve ako sum jas nub na photoshop na
paint sum po pro cigra
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  KR!M!N@L Пет 22 Окт - 19:12

Magman напиша:[You must be registered and logged in to see this image.]
eve ako sum jas nub na photoshop na
paint sum po pro cigra

amaterski izraboteno
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  Magman Саб 23 Окт - 17:01

Magman напиша:[You must be registered and logged in to see this image.]
eve ako sum jas nub na photoshop na
paint sum po pro cigra
amaterski ama ubavooo !! Возбуда
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  kNFBRE Саб 23 Окт - 18:25

Magman напиша:
Magman напиша:[You must be registered and logged in to see this image.]
eve ako sum jas nub na photoshop na
paint sum po pro cigra
amaterski ama ubavooo !! Возбуда

ova ako e ubavo .. ova ni vo amaterski ne go primaat.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  gamer Сре 3 Ное - 20:54

[You must be registered and logged in to see this image.]

Se nadevam deka ke vi se dopadne
gamer
gamer
Спамер
Спамер

Број на мислења : 15
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  DeeP FeaR Сре 3 Ное - 21:11

gamer напиша:[You must be registered and logged in to see this image.]

Se nadevam deka ke vi se dopadne

dobra e spored mene mada fontot ti e simnat
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот