cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

m1choz. Портфолија

+2
S i S
nM' m1choz.
6 posters

Go down

m1choz. Портфолија  Empty m1choz. Портфолија

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 22:23

Еве неколку слики како за почетник ..
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

m1choz. Портфолија  Empty Re: m1choz. Портфолија

Пишување  S i S Пон 4 Окт - 22:25

Wow ко за почетник сликиве се бомба,ја си немам врска од PS Sad

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

m1choz. Портфолија  Empty Re: m1choz. Портфолија

Пишување  kNFBRE Нед 10 Окт - 23:21

brao be te biva za ppphotoshop Very Happy Very Happy
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

m1choz. Портфолија  Empty Re: m1choz. Портфолија

Пишување  nM' m1choz. Пон 11 Окт - 11:52

Како да не ме бива .. гола вода сум

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

m1choz. Портфолија  Empty Re: m1choz. Портфолија

Пишување  DeeP FeaR Пон 11 Окт - 13:58

mico ne si gola voda dobar si xD
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

m1choz. Портфолија  Empty ????

Пишување  l00klikepro Пет 3 Дек - 17:20

preku koja programa gi praves slikite??? da napravam i jas nekoja Very Happy
l00klikepro
l00klikepro
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-11-22

Вратете се на почетокот Go down

m1choz. Портфолија  Empty Re: m1choz. Портфолија

Пишување  DeeP FeaR Саб 4 Дек - 15:22

l00klikepro напиша:preku koja programa gi praves slikite??? da napravam i jas nekoja Very Happy

ps cs xD
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

m1choz. Портфолија  Empty Re: m1choz. Портфолија

Пишување  Viktor Avramovski Пон 6 Дек - 17:01

2 Slika Toxic ... e super, i ostanatite se dobti ama ovaa e najdobra Very Happy
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

m1choz. Портфолија  Empty Re: m1choz. Портфолија

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот