cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saka nekoj cw ?

2 posters

Go down

Saka nekoj cw ? Empty Saka nekoj cw ?

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 21:42

Има некој 5ка + сервер .. ако има PM me michodanev@live.com

_________________
Saka nekoj cw ? 3421286918221
Saka nekoj cw ? M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Saka nekoj cw ? Empty Re: Saka nekoj cw ?

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 22:12

Абе што е ова никој неќе .. сите се плашат од нас Shocked (се шалам)

_________________
Saka nekoj cw ? 3421286918221
Saka nekoj cw ? M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Saka nekoj cw ? Empty Re: Saka nekoj cw ?

Пишување  spf Вто 5 Окт - 11:48

vaka u sabota od 11 do 6 saat koe vreme sakate .. ke igrame .. iame server ...
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Saka nekoj cw ? Empty Re: Saka nekoj cw ?

Пишување  nM' m1choz. Вто 5 Окт - 11:55

spf напиша:vaka u sabota od 11 do 6 saat koe vreme sakate .. ke igrame .. iame server ...
Сабота ,Недела и Петок неможеме . Друга ден кога сакате само да е од 19:30 do 23:00

_________________
Saka nekoj cw ? 3421286918221
Saka nekoj cw ? M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Saka nekoj cw ? Empty Re: Saka nekoj cw ?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот