cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tB vs wNS DEMOA & SS

3 posters

Go down

tB vs wNS DEMOA & SS Empty tB vs wNS DEMOA & SS

Пишување  S i S Нед 3 Окт - 23:18

Сакавте демоа и SS?ставете ги тука.И обавезно демо од тој faror како и да му беше ник

_________________
tB vs wNS DEMOA & SS 28425zg4
tB vs wNS DEMOA & SS Userbar_amxmodx_script
tB vs wNS DEMOA & SS Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

tB vs wNS DEMOA & SS Empty Re: tB vs wNS DEMOA & SS

Пишување  kNFBRE Нед 3 Окт - 23:41

HALF : tB vs wNS DEMOA & SS Deinferno0001yj
END : tB vs wNS DEMOA & SS Deinferno0002ck
kNFBRE
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 26
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

tB vs wNS DEMOA & SS Empty Re: tB vs wNS DEMOA & SS

Пишување  S i S Нед 3 Окт - 23:43

Еве го моето демо(знам дека не бев сумлјив ама ај)
Код:
http://rapidshare.com/files/422948524/tB__TaSkA_BaLaBaNoVa_de_inferno_CT__2010.10.03-22.19.10.dem

_________________
tB vs wNS DEMOA & SS 28425zg4
tB vs wNS DEMOA & SS Userbar_amxmodx_script
tB vs wNS DEMOA & SS Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

tB vs wNS DEMOA & SS Empty Re: tB vs wNS DEMOA & SS

Пишување  KichoZZZ-.- Нед 3 Окт - 23:53

tB vs wNS DEMOA & SS Deinferno0011w
tB vs wNS DEMOA & SS Deinferno0012r


KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

tB vs wNS DEMOA & SS Empty Re: tB vs wNS DEMOA & SS

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот