cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фаворит ..

+8
sinalkoMKD NKL
payo.
Smiley* xD
dark123
Play Like! A1RON1X
Magman
KR!M!N@L
nM' m1choz.
12 posters

Go down

Кој мислите дека ке победи на тунирот .

Фаворит .. Vote_lcap6%Фаворит .. Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Фаворит .. Vote_lcap22%Фаворит .. Vote_rcap 22% 
[ 7 ]
Фаворит .. Vote_lcap28%Фаворит .. Vote_rcap 28% 
[ 9 ]
Фаворит .. Vote_lcap13%Фаворит .. Vote_rcap 13% 
[ 4 ]
Фаворит .. Vote_lcap9%Фаворит .. Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Фаворит .. Vote_lcap22%Фаворит .. Vote_rcap 22% 
[ 7 ]
 
Општо гласови : 32
 
Poll closed

Фаворит .. Empty Фаворит ..

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 22:13

Мене фаворит ми се tB^ .. а вас ? What a Face


Последната промена е направена од [DFH] # m1choz. на Пон 4 Окт - 11:34. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Фаворит .. 3421286918221
Фаворит .. M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  KR!M!N@L Нед 3 Окт - 23:09

m1choz. напиша:Мене фаворит ми се tB^ .. а вас ? What a Face

a mene mi se favoriti EliteAssassins
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 11:40

KR!M!N@L напиша:
m1choz. напиша:Мене фаворит ми се tB^ .. а вас ? What a Face

a mene mi se favoriti EliteAssassins
epten se low eliteassasins :S

_________________
Фаворит .. 3421286918221
Фаворит .. M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty P

Пишување  KR!M!N@L Пон 4 Окт - 12:05

[DFH] # m1choz. напиша:
KR!M!N@L напиша:
m1choz. напиша:Мене фаворит ми се tB^ .. а вас ? What a Face

a mene mi se favoriti EliteAssassins
epten se low eliteassasins :S

abe rng sam ve tepa hahah uste M-M i eden sto igral za intinity ke dojde partal ke bide hahah
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 12:20

KR!M!N@L напиша:
[DFH] # m1choz. напиша:
KR!M!N@L напиша:
m1choz. напиша:Мене фаворит ми се tB^ .. а вас ? What a Face

a mene mi se favoriti EliteAssassins
epten se low eliteassasins :S

abe rng sam ve tepa hahah uste M-M i eden sto igral za intinity ke dojde partal ke bide hahah
Само тоа не ..

_________________
Фаворит .. 3421286918221
Фаворит .. M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  KR!M!N@L Пон 4 Окт - 12:33

[DFH] # m1choz. напиша:
KR!M!N@L напиша:
[DFH] # m1choz. напиша:
KR!M!N@L напиша:
m1choz. напиша:Мене фаворит ми се tB^ .. а вас ? What a Face

a mene mi se favoriti EliteAssassins
epten se low eliteassasins :S

abe rng sam ve tepa hahah uste M-M i eden sto igral za intinity ke dojde partal ke bide hahah
Само тоа не ..

zs ne?
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  Magman Пон 4 Окт - 13:29

KR!M!N@L напиша:
[DFH] # m1choz. напиша:
KR!M!N@L напиша:
[DFH] # m1choz. напиша:
KR!M!N@L напиша:
m1choz. напиша:Мене фаворит ми се tB^ .. а вас ? What a Face

a mene mi se favoriti EliteAssassins
epten se low eliteassasins :S

abe rng sam ve tepa hahah uste M-M i eden sto igral za intinity ke dojde partal ke bide hahah
Само тоа не ..

zs ne?
Na mene se favoriti DFH
Michozzz add me na msn neno_jovanov@hotmail.com
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  Play Like! A1RON1X Пон 4 Окт - 13:48

a da zavrsi treto kolo i da vidime koj ke ostanat i togas anketa?
Play Like! A1RON1X
Play Like! A1RON1X
Спамер
Спамер

Број на мислења : 21
Регистриран на : 2010-10-03

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 13:58

Play Like! A1RON1X напиша:a da zavrsi treto kolo i da vidime koj ke ostanat i togas anketa?
Се зане веке кој ке одат 1/8 финале ..

_________________
Фаворит .. 3421286918221
Фаворит .. M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  Play Like! A1RON1X Пон 4 Окт - 14:00

vo nasa grupa ne se znae
Play Like! A1RON1X
Play Like! A1RON1X
Спамер
Спамер

Број на мислења : 21
Регистриран на : 2010-10-03

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 14:11

Play Like! A1RON1X напиша:vo nasa grupa ne se znae
Заебани сте ви .. Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Фаворит .. 3421286918221
Фаворит .. M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  KR!M!N@L Пон 4 Окт - 14:17

[DFH] # m1choz. напиша:
Play Like! A1RON1X напиша:vo nasa grupa ne se znae
За&amp;*%ни сте ви .. Very Happy Very Happy Very Happy

6 ekipi se plasirani !
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  dark123 Пон 4 Окт - 14:22

Jas mislam deka DFH se najaki .
dark123
dark123
Нов член
Нов член

Број на мислења : 1
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  Play Like! A1RON1X Пон 4 Окт - 14:22

ebaci ne se plasirani
Play Like! A1RON1X
Play Like! A1RON1X
Спамер
Спамер

Број на мислења : 21
Регистриран на : 2010-10-03

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  Smiley* xD Пон 4 Окт - 14:36

Mene favorit mi se wNs =.= ! cvikeri cvikeri cvikeri
Smiley* xD
Smiley* xD
Нов член
Нов член

Број на мислења : 2
Регистриран на : 2010-09-28
Возраст : 25

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 19:02

Smiley* xD напиша:Mene favorit mi se wNs =.= ! cvikeri cvikeri cvikeri
бидејќи си од бнс затоа ..

_________________
Фаворит .. 3421286918221
Фаворит .. M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  payo. Пон 4 Окт - 19:42

[DFH] # m1choz. напиша:Мене фаворит ми се tB^ .. а вас ? What a Face
ni tb ce vide ni nikoj DFH gazime ... !
payo.
payo.
Почетник
Почетник

Број на мислења : 9
Регистриран на : 2010-10-01

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  payo. Пон 4 Окт - 19:44

dark123 напиша:Jas mislam deka DFH se najaki .
dark super mislis Wink
payo.
payo.
Почетник
Почетник

Број на мислења : 9
Регистриран на : 2010-10-01

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  sinalkoMKD NKL Пон 4 Окт - 19:48

ok e momci ne se furajte mn ... ke vidime koj ke bide najak clan Wink
sinalkoMKD NKL
sinalkoMKD NKL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 18
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 20:23

payo i sinalkoMKD se dobri ..

_________________
Фаворит .. 3421286918221
Фаворит .. M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  KichoZZZ-.- Пон 4 Окт - 22:22

Peacecallers go zimaat turnirot ... 100%
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 22:37

KichoZZZ-.- напиша:Peacecallers go zimaat turnirot ... 100%
Ќе видиме ..

_________________
Фаворит .. 3421286918221
Фаворит .. M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  KR!M!N@L Пон 4 Окт - 22:51

[DFH] # m1choz. напиша:
KichoZZZ-.- напиша:Peacecallers go zimaat turnirot ... 100%
Ќе видиме ..

bas sakam da vidam koj ke go zeme turnirot samo daj boze RNG da go zeme cimerot sto igral vo intinity pa ke vidime koj ke bide najak Wink
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  sinalkoMKD NKL Пон 4 Окт - 22:57

brat ti toj RNG markeloff go napraj u PM :S
sinalkoMKD NKL
sinalkoMKD NKL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 18
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  KR!M!N@L Пон 4 Окт - 22:59

sinalkoMKD NKL напиша:brat ti toj RNG markeloff go napraj u PM :S

mu izlagas 1vs1? ti da go znaes porano klanot sto bese kWs nema ova da go kazese ama ti si pocnal sea da igras pred 2 god zatoa neznaes
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 23:01

KR!M!N@L напиша:
sinalkoMKD NKL напиша:brat ti toj RNG markeloff go napraj u PM :S

mu izlagas 1vs1? ti da go znaes porano klanot sto bese kWs nema ova da go kazese ama ti si pocnal sea da igras pred 2 god zatoa neznaes
kWs clanot хахахах цек да виам дали а чувам таа слика шо сне игрееле со нив .. кико нообето беше лидер .

_________________
Фаворит .. 3421286918221
Фаворит .. M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  KR!M!N@L Пон 4 Окт - 23:05

[DFH] # m1choz. напиша:
KR!M!N@L напиша:
sinalkoMKD NKL напиша:brat ti toj RNG markeloff go napraj u PM :S

mu izlagas 1vs1? ti da go znaes porano klanot sto bese kWs nema ova da go kazese ama ti si pocnal sea da igras pred 2 god zatoa neznaes
kWs clanot хахахах цек да виам дали а чувам таа слика шо сне игрееле со нив .. кико нообето беше лидер .

ste gi pobedile a bravo be haha !
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  spf Вто 5 Окт - 11:54

pravda za kichoz ! <3

inace favoriti mi se sFm .. bi sakal so niv da se padneme sledno kolo Smile))
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  Zipp0 Сре 6 Окт - 14:13

Слушај те ми го зборов
Финале: сФм против Play Like!


Сака некој кладба да прајме?
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  nM' m1choz. Сре 6 Окт - 14:33

Zipp0 напиша:Слушај те ми го зборов
Финале: сФм против Play Like!


Сака некој кладба да прајме?
Ајде ..јас викам дека peacecallers vs [DFH] finale

_________________
Фаворит .. 3421286918221
Фаворит .. M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  KR!M!N@L Сре 6 Окт - 16:08

[DFH] # m1choz. напиша:
Zipp0 напиша:Слушај те ми го зборов
Финале: сФм против Play Like!


Сака некој кладба да прајме?
Ајде ..јас викам дека peacecallers vs [DFH] finale

ABE KOJ DFH VRSKI SE
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  nM' m1choz. Сре 6 Окт - 16:36

KR!M!N@L напиша:
[DFH] # m1choz. напиша:
Zipp0 напиша:Слушај те ми го зборов
Финале: сФм против Play Like!


Сака некој кладба да прајме?
Ајде ..јас викам дека peacecallers vs [DFH] finale

ABE KOJ DFH VRSKI SE
????

_________________
Фаворит .. 3421286918221
Фаворит .. M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty 3bac1team<>

Пишување  DARKBOY__ Сре 6 Окт - 18:16

Go Doznavte I Finaleto I za Finale Gi Smetate PLAY LIKE>>>>> :\ :\ ??? ae Videte ja nashava Grupa Pa Kje Vidime Finale..... xD GoLem POzdrav od 3BaC1TEAM ,.... ;)P
DARKBOY__
DARKBOY__
Спамер
Спамер

Број на мислења : 20
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  spf Сре 6 Окт - 19:40

stavame kladba deka Play Like nema ni od grupi da pominat ?! naredna igraat so nas u sabota .. ke vidime koj ke tepa ..
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  sinalkoMKD NKL Сре 6 Окт - 22:07

dobro e be play like finale hahahaha. .. ke vidime be ..
sinalkoMKD NKL
sinalkoMKD NKL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 18
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  Zipp0 Чет 7 Окт - 12:31

Play Like
sFm
i EVENTUALNO peacecallers
Nikoj drug.
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  nM' m1choz. Чет 7 Окт - 12:32

DFH nema ?

_________________
Фаворит .. 3421286918221
Фаворит .. M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  Zipp0 Чет 7 Окт - 12:34

ne.
slabi ste. Surprised Laughing Laughing Laughing
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  nM' m1choz. Чет 7 Окт - 12:35

Zipp0 напиша:ne.
slabi ste. Surprised Laughing Laughing Laughing
16-1 ве тепавме и одма се лутите Rolling Eyes

_________________
Фаворит .. 3421286918221
Фаворит .. M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  Zipp0 Чет 7 Окт - 12:36

ne se lutam GG!
ama slabi ste!
ke vi prajme pak
poso 1 bese novo vlezen i uste 2 bea od line down.
inace ne se lutam deka tepavte.
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  payo. Пет 8 Окт - 23:59

Zipp0 напиша:ne se lutam GG!
ama slabi ste!
ke vi prajme pak
poso 1 bese novo vlezen i uste 2 bea od line down.
inace ne se lutam deka tepavte.
ZIPOO VIKAS SLABI SME BEZ PORAZ KJE ZEMEM Wink Smile
payo.
payo.
Почетник
Почетник

Број на мислења : 9
Регистриран на : 2010-10-01

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  nM' m1choz. Саб 9 Окт - 12:37

Opasni sne ni Very Happy

_________________
Фаворит .. 3421286918221
Фаворит .. M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  Zipp0 Пон 11 Окт - 16:51

vidovme kolku ste jaki xD nie ponapred od vas otidovme Very Happy
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  nM' m1choz. Пон 11 Окт - 18:25

Bot glup od peacecallers izgubivme 16:10 a sFm 16:8 ..Greshkata beshe kaj organizatorot ushte na pochetokot na 1/4 finaleto se bunevme ama taa e :S nie trebeshe da igrame so eliteassasins a tB so peacecallers ..

_________________
Фаворит .. 3421286918221
Фаворит .. M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Фаворит .. Empty Re: Фаворит ..

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот