cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov...

4 posters

Go down

Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov... Empty Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov...

Пишување  spf Нед 3 Окт - 21:56

Tuka ke mozeme da si organizirame prijatelski cwa


I ako nekoj ima posakuvan protivnik od prijavenite ekipi moze da se prijavi ..

inace nie sakame da se padneme so sFm da se resime Smile

ako nekoj saka cw so nas slobodno neka pise ..
peacecallers in the house !
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov... Empty Re: Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov...

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 22:07

Кај тука си отворил тема има тема за cw/mix ..

_________________
Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov... 3421286918221
Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov... M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov... Empty Re: Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov...

Пишување  S i S Нед 3 Окт - 23:15

ок е темата,ако сакате да играте пријателски клан вар резервирајте тука https://cstrike.forummk.com/forum-f23/


Последната промена е направена од S i S на Вто 5 Окт - 11:48. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov... 28425zg4
Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov... Userbar_amxmodx_script
Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov... Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov... Empty Re: Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov...

Пишување  spf Вто 5 Окт - 11:47

kk sry ne ja vidov Smile)
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov... Empty !

Пишување  KR!M!N@L Вто 5 Окт - 15:09

KOJ SAKA CW ?
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov... Empty Re: Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov...

Пишување  nM' m1choz. Вто 5 Окт - 19:17

KR!M!N@L напиша:KOJ SAKA CW ?
Ние сакаме .. адд ме на мсн да ти дадам ип msn :michodanev@live.com

_________________
Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov... 3421286918221
Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov... M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov... Empty ?

Пишување  KR!M!N@L Чет 7 Окт - 16:57

ima nekoj za cw ??? ae vecer da se raspucame Very Happy
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov... Empty Re: Prijatelski CW / Posakuvani protivnici na turnirov...

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот