cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3bac1TeaM SS.-Demo'as/:).....

Go down

3bac1TeaM SS.-Demo'as/:)..... Empty 3bac1TeaM SS.-Demo'as/:).....

Пишување  DARKBOY__ Нед 3 Окт - 21:35

2shared.com/file/7OewC1fx/orka.html?
2shared.com/file/7iNacEGG/demo.html?


https://2img.net/h/oi54.tinypic.com/23mr18g.jpg
https://2img.net/h/oi54.tinypic.com/23mr18g.jpg

Inace da znaete Sedevme 4 Lan Eden Beshe od doma 20 DUshi Bea Ovde I NE Sledea... RAZMISLETE MALCE<> dali Mozime da pustame Wh I da Ni se smee Cel Narod.... Ina4e EWE Vi Demo I SS. od 4... PEtiot go nema.. I Nemam Demoa od nego zna4i Ne sakam Pla4enje I Priznajte ja Izgubata... POsteno I da si bideme Prijateli ponataka pozdrav.

DARKBOY__
DARKBOY__
Спамер
Спамер

Број на мислења : 20
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот