cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PREDLOG PROCITAJTE SITE !!!

3 posters

Go down

PREDLOG PROCITAJTE SITE !!! Empty PREDLOG PROCITAJTE SITE !!!

Пишување  KR!M!N@L Нед 3 Окт - 19:47

jas mislam deka bi bilo podobro da go zavrsime turnirov pobrzo pa da igrame utre i zadutre znaci neka pocinja turnirov od 20:00 ke trae negde do 00:00 podobro e !?
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

PREDLOG PROCITAJTE SITE !!! Empty Re: PREDLOG PROCITAJTE SITE !!!

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 19:51

KR!M!N@L напиша:jas mislam deka bi bilo podobro da go zavrsime turnirov pobrzo pa da igrame utre i zadutre znaci neka pocinja turnirov od 20:00 ke trae negde do 00:00 podobro e !?
Ne .

_________________
PREDLOG PROCITAJTE SITE !!! 3421286918221
PREDLOG PROCITAJTE SITE !!! M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

PREDLOG PROCITAJTE SITE !!! Empty Re: PREDLOG PROCITAJTE SITE !!!

Пишување  Zipp0 Нед 3 Окт - 20:05

Ne.
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

PREDLOG PROCITAJTE SITE !!! Empty Re: PREDLOG PROCITAJTE SITE !!!

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 20:30

Предлогот не е прифатен .

_________________
PREDLOG PROCITAJTE SITE !!! 3421286918221
PREDLOG PROCITAJTE SITE !!! M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

PREDLOG PROCITAJTE SITE !!! Empty Re: PREDLOG PROCITAJTE SITE !!!

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот