cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VIP за 100-тиот регистриран член

2 posters

Go down

VIP за 100-тиот регистриран член Empty VIP за 100-тиот регистриран член

Пишување  S i S Нед 3 Окт - 2:09

100-тиот регистриран член добива VIP статус.Моментално има 99 регистрирани корисници....

_________________
VIP за 100-тиот регистриран член 28425zg4
VIP за 100-тиот регистриран член Userbar_amxmodx_script
VIP за 100-тиот регистриран член Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

VIP за 100-тиот регистриран член Empty Re: VIP за 100-тиот регистриран член

Пишување  S i S Нед 3 Окт - 13:50

deep fear e 100-tiot регистриран на форумот,и добива гратис V I P статус.

_________________
VIP за 100-тиот регистриран член 28425zg4
VIP за 100-тиот регистриран член Userbar_amxmodx_script
VIP за 100-тиот регистриран член Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

VIP за 100-тиот регистриран член Empty Re: VIP за 100-тиот регистриран член

Пишување  DeeP FeaR Пет 8 Окт - 12:40

Mi se dopagja Smile sto sum vip ja i onaka sum vip ali sea so ova potvrdeno e Razz
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

VIP за 100-тиот регистриран член Empty Re: VIP за 100-тиот регистриран член

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот