cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izmeni vo Timot-PlaY4WiNneRs

2 posters

Go down

Izmeni vo Timot-PlaY4WiNneRs Empty Izmeni vo Timot-PlaY4WiNneRs

Пишување  TyTyH Саб 2 Окт - 16:41

Imame nekoj izmeni vo Timot sto sakame da gi prijavime na vreme !
Име на кланот:PlaY4WiNneRs
Таг на кланот:PlaY4WiNneRs
Лидер:-TyTyH*
Играчи:
1.PlaY4WiNneRs-TyTyH* 0.o
2.PlaY4WiNneRs-Luc!o0o0o0
3.PlaY4WiNneRs-Tw1x
4.PlaY4WiNneRs-YHJSAN
5.PlaY4WiNneRs-inhumaN
Замена:
1. Toce!
2. /
TyTyH
TyTyH
Спамер
Спамер

Број на мислења : 18
Регистриран на : 2010-09-29
Возраст : 33
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Izmeni vo Timot-PlaY4WiNneRs Empty Re: Izmeni vo Timot-PlaY4WiNneRs

Пишување  S i S Саб 2 Окт - 18:41

Roger that Very Happy

_________________
Izmeni vo Timot-PlaY4WiNneRs 28425zg4
Izmeni vo Timot-PlaY4WiNneRs Userbar_amxmodx_script
Izmeni vo Timot-PlaY4WiNneRs Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот