cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пријава за Админ

2 posters

Go down

Пријава за Админ Empty Пријава за Админ

Пишување  asdw Саб 2 Окт - 12:08

Би сакал да се пријавам за админ доколку може се разбира Smile
Име : Александар
Возраст : 17
ник: -=[d]F.*:.LoSi0T.:*
Стаж во играта Laughing : 10 години од 2000 Cs 1.1 MkD & HL
avatar
asdw
Нов член
Нов член

Број на мислења : 3
Регистриран на : 2010-08-10

Вратете се на почетокот Go down

Пријава за Админ Empty Re: Пријава за Админ

Пишување  S i S Саб 2 Окт - 12:13

За пријави ке мора малку да почекате,додека се игра турнирот админи не даваме,после тоа конкуРс ке биде објавен на форумот.

_________________
Пријава за Админ 28425zg4
Пријава за Админ Userbar_amxmodx_script
Пријава за Админ Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот