cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edno Prasanje

2 posters

Go down

Edno Prasanje Empty Edno Prasanje

Пишување  Zipp0 Саб 2 Окт - 10:44

Neli ima edno pravilo vo igrata da smee da pisuva na say(y) samo liderot.
Koj lider smee da pisuva in-game liderot ili team liderot?
Posto jas sum team lider, a nkl e in-game lider!

cekam odgovor!
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Edno Prasanje Empty Re: Edno Prasanje

Пишување  S i S Саб 2 Окт - 11:14

Zipp0 напиша:Neli ima edno pravilo vo igrata da smee da pisuva na say(y) samo liderot.
Koj lider smee da pisuva in-game liderot ili team liderot?
Posto jas sum team lider, a nkl e in-game lider!

cekam odgovor!

Тоа најубаво да си се договорите сами кој ке пишува,битно е дека само еден играч има право да користи say.Позз

_________________
Edno Prasanje 28425zg4
Edno Prasanje Userbar_amxmodx_script
Edno Prasanje Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Edno Prasanje Empty Re: Edno Prasanje

Пишување  Zipp0 Чет 7 Окт - 12:38

Roger That!
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Edno Prasanje Empty Re: Edno Prasanje

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот