cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DFH OWNAGE !

2 posters

Go down

DFH OWNAGE ! Empty DFH OWNAGE !

Пишување  nM' m1choz. Саб 2 Окт - 1:22

Име на Клан:Devils From Heaven
Tag:[DFH] #
Тимски лидер:m1choz.
Во игра лидер:royal
Играчи:Wolf3rinE,ZonneZ,royal,PAYOMUHAHA !,m1choz.

_________________
DFH OWNAGE ! 3421286918221
DFH OWNAGE ! M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

DFH OWNAGE ! Empty Re: DFH OWNAGE !

Пишување  p0W3R Нед 3 Окт - 15:03

abe nemate forum? mislam sum videl dfh forum? ili vie kradite nick
p0W3R
p0W3R
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 30
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

DFH OWNAGE ! Empty Re: DFH OWNAGE !

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 15:13

p0W3R напиша:abe nemate forum? mislam sum videl dfh forum? ili vie kradite nick
Неаме форум и не крадеме ник .

_________________
DFH OWNAGE ! 3421286918221
DFH OWNAGE ! M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

DFH OWNAGE ! Empty Re: DFH OWNAGE !

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот