cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

До сите кланови:

+2
nM' m1choz.
KichoZZZ-.-
6 posters

Go down

До сите кланови:                      Empty До сите кланови:

Пишување  KichoZZZ-.- Чет 30 Сеп - 19:11

Дали сакате Турнирот да се игра само сабота и недела? .. поради школските проблеми Razz
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

До сите кланови:                      Empty Re: До сите кланови:

Пишување  nM' m1choz. Чет 30 Сеп - 19:16

Мене секогаш ми одговара ..

_________________
До сите кланови:                      3421286918221
До сите кланови:                      M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

До сите кланови:                      Empty Re: До сите кланови:

Пишување  Magman Чет 30 Сеп - 19:35

m1choz. напиша:Мене секогаш ми одговара ..
Moze
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

До сите кланови:                      Empty Re: До сите кланови:

Пишување  TyTyH Чет 30 Сеп - 19:36

Magman напиша:
m1choz. напиша:Мене секогаш ми одговара ..
Moze

Секако одговара ... како и да ее Smile
TyTyH
TyTyH
Спамер
Спамер

Број на мислења : 18
Регистриран на : 2010-09-29
Возраст : 33
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

До сите кланови:                      Empty Re: До сите кланови:

Пишување  D a r K M a s T e R Чет 30 Сеп - 21:18

Може само Сабота и Недела ...
D a r K M a s T e R
D a r K M a s T e R
Почетник
Почетник

Број на мислења : 4
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

До сите кланови:                      Empty ahmm

Пишување  kinqz Чет 30 Сеп - 21:38

samo sabota i ned. ;]
kinqz
kinqz
Почетник
Почетник

Број на мислења : 6
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

До сите кланови:                      Empty Re: До сите кланови:

Пишување  KichoZZZ-.- Чет 30 Сеп - 23:32

Добро тогаш турнирот ќе се игра само сабота и недела Smile
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

До сите кланови:                      Empty Re: До сите кланови:

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот