cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prijavuvanje

3 posters

Go down

prijavuvanje  Empty prijavuvanje

Пишување  Magman Чет 30 Сеп - 16:56

Име на кланот:Kill Me
Таг на кланот:K.M
Лидер:Magman
Играчи:CedeZ,H O P 3 R,KingZ,Magman,Ghost
Замена:MegatoN
Контакт:neno_jovanov@hotmail.com
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

prijavuvanje  Empty Re: prijavuvanje

Пишување  nM' m1choz. Чет 30 Сеп - 17:07

Абе брат неможи ти да играш за 2 тима ..

_________________
prijavuvanje  3421286918221
prijavuvanje  M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

prijavuvanje  Empty Re: prijavuvanje

Пишување  Theblackarrow Чет 30 Сеп - 17:19

ne igra za 2 tima na drugiot tim go nema go izbirsale edit staile novi igraci ok si e uzivaj Smile
Theblackarrow
Theblackarrow
Почетник
Почетник

Број на мислења : 10
Регистриран на : 2010-09-29

Вратете се на почетокот Go down

prijavuvanje  Empty Re: prijavuvanje

Пишување  Magman Чет 30 Сеп - 19:07

Theblackarrow напиша:ne igra za 2 tima na drugiot tim go nema go izbirsale edit staile novi igraci ok si e uzivaj Smile
Ne zatoa toj tim igrat drugi jas igram vo ovoj tia me isfrlia od klan si prijavia od ponovo
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

prijavuvanje  Empty Re: prijavuvanje

Пишување  nM' m1choz. Чет 30 Сеп - 19:09

Magman напиша:
Theblackarrow напиша:ne igra za 2 tima na drugiot tim go nema go izbirsale edit staile novi igraci ok si e uzivaj Smile
Ne zatoa toj tim igrat drugi jas igram vo ovoj tia me isfrlia od klan si prijavia od ponovo
Лудница сте зими све .. Laughing

_________________
prijavuvanje  3421286918221
prijavuvanje  M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

prijavuvanje  Empty Re: prijavuvanje

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот