cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Поздрав ...

2 posters

Go down

Поздрав ... Empty Поздрав ...

Пишување  nM' m1choz. Чет 30 Сеп - 13:03

Поздрав до сите .. Јас сум Миле Данев ,инку ме викаат Мичо .Имам 15год и сум од Кавадарци ..Хоби ми е играње кантер cw/mix ,dota и правење бели со другарите .. Супер ви е форумот ly .

_________________
Поздрав ... 3421286918221
Поздрав ... M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Поздрав ... Empty Re: Поздрав ...

Пишување  S i S Чет 30 Сеп - 16:00

Поздрав ... Welcome

_________________
Поздрав ... 28425zg4
Поздрав ... Userbar_amxmodx_script
Поздрав ... Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот