cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Counter Strike 1.8 Full со графика ко source(добро не баш ко неа..)

Go down

Counter Strike 1.8 Full со графика ко source(добро не баш ко неа..) Empty Counter Strike 1.8 Full со графика ко source(добро не баш ко неа..)

Пишување  S i S on Чет 5 Ное - 21:53

кантер 1.6 модифицирана со многу многу добра графика дури како source играта е тооп!!

симнете ја тука:

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 30
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Counter Strike 1.8 Full со графика ко source(добро не баш ко неа..) Empty Re: Counter Strike 1.8 Full со графика ко source(добро не баш ко неа..)

Пишување  Viktor Avramovski on Вто 8 Фед - 21:41

sea 1.6 e ili 1.8 e ?
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот