cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

<EliteAssassins>

4 posters

Go down

<EliteAssassins>  Empty <EliteAssassins>

Пишување  Magman Чет 30 Сеп - 12:56

Goran'Ezio'Petrevski
Nenad'Magman'Jovanov
Kaltrin'Google'Ismail
Ile'Ive'Lebron
Barcelona
S*t*a*r*i
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

<EliteAssassins>  Empty Re: <EliteAssassins>

Пишување  nM' m1choz. Чет 30 Сеп - 12:58

Име на кланот ?
Таг ?
Лидер ?

_________________
<EliteAssassins>  3421286918221
<EliteAssassins>  M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

<EliteAssassins>  Empty Re: <EliteAssassins>

Пишување  Magman Чет 30 Сеп - 13:04

m1choz. напиша:Име на кланот ?
Таг ?
Лидер ?
ti pisav ok na drugoto Surprised
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

<EliteAssassins>  Empty Re: <EliteAssassins>

Пишување  KR!M!N@L Чет 30 Сеп - 13:54

Magman напиша:Goran'Ezio'Petrevski
Nenad'Magman'Jovanov
Kaltrin'Google'Ismail
Ile'Ive'Lebron
Barcelona
S*t*a*r*i

uste nesto ovde sakam da dodam za nekoj igraci ke bidat promeneti

1. Ezio
2. KR!M!N@L
3. M-M
4. Mix
5.warchild

Zamena:
1. Shilo.Mp3
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

<EliteAssassins>  Empty Re: <EliteAssassins>

Пишување  KichoZZZ-.- Чет 30 Сеп - 14:00

Добро вие сте пишале во важна тема и мсн и таг ... ок е нема проблем .. имаме мсн од вас за да ве информираме ...

GL & HF
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

<EliteAssassins>  Empty Re: <EliteAssassins>

Пишување  KR!M!N@L Саб 2 Окт - 15:43

Oficijalen sostav za vecerva

1. Ezio
2. KR!M!N@L
3. M-M
4. RNG
5. Google
Zamena:
6. Detroooit
7. ***Stari***
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

<EliteAssassins>  Empty Re: <EliteAssassins>

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот