cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prijava sinalko Team

3 posters

Go down

prijava sinalko Team Empty prijava sinalko Team

Пишување  D a r K M a s T e R Чет 30 Сеп - 12:49

Име на кланот : Синалко Македонија

Таг на кланот : sinalkoMKD

Лине УП:

1.D a r K M a s T e R - lider

2.DejaN

3.vkr

4.uNdeR

5.donn1e

zamena:

1.cecky ^^
2.dyNaM!Te

conntact : darkmaster-cs@live.com


Последната промена е направена од D a r K M a s T e R на Чет 30 Сеп - 21:15. Мислењето е променето 1 пати
D a r K M a s T e R
D a r K M a s T e R
Почетник
Почетник

Број на мислења : 4
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

prijava sinalko Team Empty Re: prijava sinalko Team

Пишување  KichoZZZ-.- Чет 30 Сеп - 17:28

Ако може да остаите мсн од лидерот...
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

prijava sinalko Team Empty Re: prijava sinalko Team

Пишување  spf Чет 30 Сеп - 19:21

vkr maafakaa? : ) hahaha najjakite (Y) <3 <3
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

prijava sinalko Team Empty Re: prijava sinalko Team

Пишување  D a r K M a s T e R Чет 30 Сеп - 21:16

Ostaviv vo prijavata Smile
D a r K M a s T e R
D a r K M a s T e R
Почетник
Почетник

Број на мислења : 4
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

prijava sinalko Team Empty Re: prijava sinalko Team

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот