cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Слободна тема околу тунирот

+3
KichoZZZ-.-
TyTyH
nM' m1choz.
7 posters

Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Слободна тема околу тунирот

Пишување  nM' m1choz. Чет 30 Сеп - 12:28

[b]Тука ке мозите слободно да кажите свое милење во врска со тунирот и да поставувате прашања .Само ве молам без SPAM

_________________
Слободна тема околу тунирот 3421286918221
Слободна тема околу тунирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  TyTyH Чет 30 Сеп - 14:54

m1choz. напиша:[b]Тука ке мозите слободно да кажите свое милење во врска со тунирот и да поставувате прашања .Само ве молам без SPAM

Кој ќе не информира за тоа кога и на кој сервер ќе се играа Турнирот ???
TyTyH
TyTyH
Спамер
Спамер

Број на мислења : 18
Регистриран на : 2010-09-29
Возраст : 33
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  nM' m1choz. Чет 30 Сеп - 14:57

Па менаџерот кој е задожен за организирање на турниров .KichoZZ i S i S

_________________
Слободна тема околу тунирот 3421286918221
Слободна тема околу тунирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  TyTyH Чет 30 Сеп - 15:00

m1choz. напиша:Па менаџерот кој е задожен за организирање на турниров .KichoZZ i S i S


Некаа ме адне некој на мсн : angel_filter57@hotmail.com И нека ме информира ! зЗз
TyTyH
TyTyH
Спамер
Спамер

Број на мислења : 18
Регистриран на : 2010-09-29
Возраст : 33
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  nM' m1choz. Чет 30 Сеп - 15:02

Тунирот ќе се игра со clan war скрипта или без скрипта ?

_________________
Слободна тема околу тунирот 3421286918221
Слободна тема околу тунирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  nM' m1choz. Чет 30 Сеп - 15:03

TyTyH напиша:
m1choz. напиша:Па менаџерот кој е задожен за организирање на турниров .KichoZZ i S i S


Некаа ме адне некој на мсн : angel_filter57@hotmail.com И нека ме информира ! зЗз
Информациите ќе бидат објавени на форумот ..Организаторот неможе на сите поединично да му кажува ..

_________________
Слободна тема околу тунирот 3421286918221
Слободна тема околу тунирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  KichoZZZ-.- Чет 30 Сеп - 15:04

m1choz. напиша:Тунирот ќе се игра со clan war скрипта или без скрипта ?

So skripta
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  Magman Чет 30 Сеп - 17:03

KichoZZZ-.- напиша:
m1choz. напиша:Тунирот ќе се игра со clan war скрипта или без скрипта ?

So skriptaEj videte prijavi druga ekipa taa ekipa ke igrat drugi ova ekipa e moja https://cstrike.forummk.com/forum-f20/topic-t123.htm#200
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  Ljupce Tanev Чет 30 Сеп - 18:53

Kolku Vreme ke trae Turnirov ?>
I Koga ke bidat terminite ?
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  S i S Чет 30 Сеп - 18:56

Ljupce Tanev напиша:Kolku Vreme ke trae Turnirov ?>
I Koga ke bidat terminite ?

Го чекаме серверот веќе е уплатен но сеуште не е пуштен веднаш штом ке биде пуштен серверот започнува и турнирот,а тоа ке се случи утре,или евентуално задутре за што ке бидете известени на форум и преку мсн.

_________________
Слободна тема околу тунирот 28425zg4
Слободна тема околу тунирот Userbar_amxmodx_script
Слободна тема околу тунирот Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  Ljupce Tanev Пет 1 Окт - 13:52

OK FALA Smile I love you
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  nM' m1choz. Саб 2 Окт - 1:36

HAHAHAHHA Слободна тема околу тунирот Lol1285977008

_________________
Слободна тема околу тунирот 3421286918221
Слободна тема околу тунирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  S i S Саб 2 Окт - 1:58

Не се за*&%вај мора да гледате организаторите како играт Very Happy

_________________
Слободна тема околу тунирот 28425zg4
Слободна тема околу тунирот Userbar_amxmodx_script
Слободна тема околу тунирот Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  Zipp0 Саб 2 Окт - 23:09

Zosto site za pobeda imaat 3 boda, a i da pobedis nemoze prvo kolo da se ima povekje od 3, sFm zosto imaat 6 boda???!

https://cstrike.forummk.com/forum-f20/topic-t107.htm
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  KichoZZZ-.- Саб 2 Окт - 23:44

Zipp0 напиша:Zosto site za pobeda imaat 3 boda, a i da pobedis nemoze prvo kolo da se ima povekje od 3, sFm zosto imaat 6 boda???!

https://cstrike.forummk.com/forum-f20/topic-t107.htm


zatoa sto zemaa sluzbena so arm i se dogovoriaj so eliteassasain da igraat ... taka da nema da igraat treto kolo..
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  Ljupce Tanev Нед 3 Окт - 10:54

So Nagrada Ke Ima Od Turnirov (oti za celepur sy izgoren) Very Happy Very Happy Surprised Razz
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 12:41

Od 3те подолгото .. Laughing

_________________
Слободна тема околу тунирот 3421286918221
Слободна тема околу тунирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  Zipp0 Нед 3 Окт - 16:36

Барам демо од RF;N1 вака мислам се потпишуваше,
+ тоа TaSkA што ни судеше на ме4от играл лан со играчите од DFH, такада тие 4итале од кај него и знаеле кај ојме,
и самите си кажаја дека играле лан,
ако можит да играме реванш и да судит или ки4оз или судијата да сменит име, па да не е админ + да видиме на amx_who дали има команди, ако веќе играме реванш!
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 16:39

Каа прво еве уплоадирам од RF;N1 demo ..2. Не бевме лан 3.Играчите кој гледаа на hltv ке потврдат дека не кажуваше и на демото можиш да видиш ... Кој губе има право да се луте Razz

_________________
Слободна тема околу тунирот 3421286918221
Слободна тема околу тунирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  Zipp0 Нед 3 Окт - 16:42

Коа ние рековме дека РФ Н1 има 4ит ТаСкА ре4е дека сте играле лан и дека нема ништо, ако можиме сеа да го глеаме цел ме4 ке видиш!
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 16:45

Steam e RF;N1 .. Еве демото за 10мин ке се уплоадира ..узивај брат .

_________________
Слободна тема околу тунирот 3421286918221
Слободна тема околу тунирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  Ljupce Tanev Нед 3 Окт - 16:45

haha od doma igrav Very Happy a inaku ni sme od kav ! a TASKA OD KAJ SI ?
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 16:59

Едвај чекам другата сабота да дојде . Sad

_________________
Слободна тема околу тунирот 3421286918221
Слободна тема околу тунирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  S i S Нед 3 Окт - 17:13

Ljupce Tanev напиша:haha od doma igrav Very Happy a inaku ni sme od kav ! a TASKA OD KAJ SI ?

Јас сум од Скопје другар Very Happy

_________________
Слободна тема околу тунирот 28425zg4
Слободна тема околу тунирот Userbar_amxmodx_script
Слободна тема околу тунирот Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 17:17

Инаку Ljupce Tanev e ZonneZ .

_________________
Слободна тема околу тунирот 3421286918221
Слободна тема околу тунирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  Ljupce Tanev Нед 3 Окт - 17:26

haha ok drugar Very Happy a inaku natprevarot bese ok Chain reaction bete dobri samo so od doma tesko e da igrash Sad Mozevte i poveke Smile Inaku jas sum ZonneZ Wink i sum invalid Skrsena mi e rakata (Rofl) Very Happy Very Happy
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 17:53

Награди
1.mesto 5 admini i forum dokolku nema,
2.mesto 3 admini
3.mesto 5 slota

_________________
Слободна тема околу тунирот 3421286918221
Слободна тема околу тунирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  Zipp0 Нед 3 Окт - 19:21

Ама чекај серверов ке си биди публик или ке биди cw?
Ако е cw тогаш што ке не се слотови?
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  Ljupce Tanev Нед 3 Окт - 19:45

Zipp0 напиша:Ама чекај серверов ке си биди публик или ке биди cw?
Ако е cw тогаш што ке не се слотови?
Pa bi trebalo da e na publick so ce ni se na cw Smile Surprised Very Happy
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 19:47

Ljupce Tanev напиша:
Zipp0 напиша:Ама чекај серверов ке си биди публик или ке биди cw?
Ако е cw тогаш што ке не се слотови?
Pa bi trebalo da e na publick so ce ni se na cw Smile Surprised Very Happy
I jas toa vikam ..

_________________
Слободна тема околу тунирот 3421286918221
Слободна тема околу тунирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  Zipp0 Нед 3 Окт - 20:06

Ама сервероф е 12 слота Exclamation
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 20:21

Zipp0 напиша:Ама сервероф е 12 слота Exclamation
14 е бе .

_________________
Слободна тема околу тунирот 3421286918221
Слободна тема околу тунирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  S i S Нед 3 Окт - 20:42

Zipp0 напиша:Ама чекај серверов ке си биди публик или ке биди cw?
Ако е cw тогаш што ке не се слотови?

Серверот ке продолжи како Public,a планираме да земеме уште еден CW сервер,па ке видиме..

_________________
Слободна тема околу тунирот 28425zg4
Слободна тема околу тунирот Userbar_amxmodx_script
Слободна тема околу тунирот Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 19:22

Kill Me частите скара и ке ви ја пуштиме .. Very Happy

_________________
Слободна тема околу тунирот 3421286918221
Слободна тема околу тунирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  nM' m1choz. Чет 7 Окт - 10:20

Овие мајмунниве таг ни крадат BFH # Very Happy

_________________
Слободна тема околу тунирот 3421286918221
Слободна тема околу тунирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  nM' m1choz. Пет 8 Окт - 20:37

Ќе ропаме ли утре мафио Very Happy

_________________
Слободна тема околу тунирот 3421286918221
Слободна тема околу тунирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  nM' m1choz. Саб 9 Окт - 19:50

HLTV за 1/4 1/2 и финале ке има ?

_________________
Слободна тема околу тунирот 3421286918221
Слободна тема околу тунирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  Ljupce Tanev Саб 9 Окт - 20:13

a finale koga ?
Ljupce Tanev
Ljupce Tanev
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 52
Регистриран на : 2010-09-30
Местолокација : Kavadarci

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  nM' m1choz. Саб 9 Окт - 20:15

утре

_________________
Слободна тема околу тунирот 3421286918221
Слободна тема околу тунирот M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Слободна тема околу тунирот Empty Re: Слободна тема околу тунирот

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот