cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3BaC1TEAM<>

+2
nM' m1choz.
DARKBOY__
6 posters

Go down

3BaC1TEAM<> Empty 3BaC1TEAM<>

Пишување  DARKBOY__ Чет 30 Сеп - 12:02

Leaders :

3BaC1TEAM.LdN
3BaC1TEAM.Skul1

Players :

3BaC1TEAM.vitaminkAIM; Game Leader
3BaC1TEAM.King__^
3BaC1TEAM.Darkboy

Rezerva:

3BaC1TEAM.ZLT
3BaC1TEAM.AlKaTrAzZz
3BaC1TEAM.elemeNt[4]
3BaC1TEAM.sALER

Contact: viktor_rad@hotmail.com
DARKBOY__
DARKBOY__
Спамер
Спамер

Број на мислења : 20
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

3BaC1TEAM<> Empty Re: 3BaC1TEAM<>

Пишување  nM' m1choz. Чет 30 Сеп - 12:04

Vitaminka i zlt od drug clan se prijaveni .. https://cstrike.forummk.com/forum-f20/topic-t109.htm

_________________
3BaC1TEAM<> 3421286918221
3BaC1TEAM<> M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

3BaC1TEAM<> Empty Re: 3BaC1TEAM<>

Пишување  KichoZZZ-.- Чет 30 Сеп - 14:24

m1choz. напиша:Vitaminka i zlt od drug clan se prijaveni .. https://cstrike.forummk.com/forum-f20/topic-t109.htm


Ако се тоа истиот витаминка и злт а мене така ми изгледа... еден ист играч неможе да игра за 2 клан ...
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

3BaC1TEAM<> Empty 3bac1team<>

Пишување  DARKBOY__ Чет 30 Сеп - 20:45

Moj Igra4i se Drugari Mi Se I Kje Si Igraat za Mene... Wink Bez Briga.
DARKBOY__
DARKBOY__
Спамер
Спамер

Број на мислења : 20
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

3BaC1TEAM<> Empty Re: 3BaC1TEAM<>

Пишување  nM' m1choz. Чет 30 Сеп - 20:47

Ако играат за 2та тима ,на мечот кој ке играат ке биде 16:0 за спротивниот теам .

_________________
3BaC1TEAM<> 3421286918221
3BaC1TEAM<> M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

3BaC1TEAM<> Empty hahaha

Пишување  kinqz Чет 30 Сеп - 20:51

Nashi se ZLT i vitaminka Be kakof Gameover ;D
kinqz
kinqz
Почетник
Почетник

Број на мислења : 6
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

3BaC1TEAM<> Empty Re: 3BaC1TEAM<>

Пишување  nM' m1choz. Чет 30 Сеп - 20:53

kinqz напиша:Nashi se ZLT i vitaminka Be kakof Gameover ;D
Ке видиме ..

_________________
3BaC1TEAM<> 3421286918221
3BaC1TEAM<> M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

3BaC1TEAM<> Empty Re: 3BaC1TEAM<>

Пишување  vacy Пет 1 Окт - 4:49

Bez gajle... vitaminka naglasi so mene ke igra isto taka i ZLT ako treba ke naglasat licno i tie pozdrav.
vacy
vacy
Нов член
Нов член

Број на мислења : 2
Регистриран на : 2010-09-29

Вратете се на почетокот Go down

3BaC1TEAM<> Empty Re: 3BaC1TEAM<>

Пишување  nM' m1choz. Пет 1 Окт - 11:40

Самите играчи нека ми пратат порака .. Рокот е до вечер ако не пратат играчите ќе се рачунат дека се од ебачитеам .. Бидејќи пред 1 нелдела злт ми кажа дека е од ебачитеам

_________________
3BaC1TEAM<> 3421286918221
3BaC1TEAM<> M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

3BaC1TEAM<> Empty 3bac1team<>

Пишување  DARKBOY__ Саб 2 Окт - 15:06

1. SkuL1
2. DARKBOY_
3. LdN
4. kinquz_KING
5. vitazz_vitaminkaN1-.

Taa e 5kata nasa.. da Znaete m1choz.. Wink
DARKBOY__
DARKBOY__
Спамер
Спамер

Број на мислења : 20
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

3BaC1TEAM<> Empty Re: 3BaC1TEAM<>

Пишување  nM' m1choz. Саб 2 Окт - 15:08

DARKBOY__ напиша:1. SkuL1
2. DARKBOY_
3. LdN
4. kinquz_KING
5. vitazz_vitaminkaN1-.

Taa e 5kata nasa.. da Znaete m1choz.. Wink
Okey

_________________
3BaC1TEAM<> 3421286918221
3BaC1TEAM<> M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

3BaC1TEAM<> Empty 3bac1team<>

Пишување  DARKBOY__ Саб 2 Окт - 15:33

Treba Li Neshto Patch 48 ili ??
DARKBOY__
DARKBOY__
Спамер
Спамер

Број на мислења : 20
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

3BaC1TEAM<> Empty Re: 3BaC1TEAM<>

Пишување  S i S Саб 2 Окт - 15:36

DARKBOY__ напиша:Treba Li Neshto Patch 48 ili ??

Ne.

_________________
3BaC1TEAM<> 28425zg4
3BaC1TEAM<> Userbar_amxmodx_script
3BaC1TEAM<> Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

3BaC1TEAM<> Empty Re: 3BaC1TEAM<>

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот