cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nF^Team. PRIJAVA!!

3 posters

Go down

nF^Team. PRIJAVA!! Empty nF^Team. PRIJAVA!!

Пишување  M*A*C*E Сре 29 Сеп - 14:56

Ime na klanot : No Fear

Tag na klanot nF^Team.nick

Lider : MysTeri0 <3

online :

MysTeri0 <3

Fu || Gax

plexY

ChiMpMunKs

wrNN

2 Team :

Devuzion

Lektor

Ltgray.
Последната промена е направена од M*A*C*E на Сре 29 Сеп - 22:00. Мислењето е променето 1 пати
avatar
M*A*C*E
Почетник
Почетник

Број на мислења : 8
Регистриран на : 2010-07-21

Вратете се на почетокот Go down

nF^Team. PRIJAVA!! Empty Re: nF^Team. PRIJAVA!!

Пишување  KichoZZZ-.- Сре 29 Сеп - 19:04

Ako moze da ostaite od liederot msn da ve informirame vo vrska so naptrevarite...

KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

nF^Team. PRIJAVA!! Empty Re: nF^Team. PRIJAVA!!

Пишување  S i S Сре 29 Сеп - 19:26

KichoZZZ-.- напиша:Ako moze da ostaite od liederot msn da ve informirame vo vrska so naptrevarite...


Имам ја мсн од нив Very Happy

_________________
nF^Team. PRIJAVA!! 28425zg4
nF^Team. PRIJAVA!! Userbar_amxmodx_script
nF^Team. PRIJAVA!! Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

nF^Team. PRIJAVA!! Empty Re: nF^Team. PRIJAVA!!

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот