cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ArM prijava za turnir

Go down

ArM prijava za turnir Empty ArM prijava za turnir

Пишување  R_O_K_E_R Сре 29 Сеп - 14:39

Име на клан:ArM
Таг на клан: ArM
Лидер:Z1Zu^
Играчи:
1.FrEdY^
2.Ludak
3.NoFear
4.BrEaKeR
Замена:
1.Bokaz
2.huhuhu
3.\edit

Контакт мсн: ace.zizu@hotmail.com
R_O_K_E_R
R_O_K_E_R
Нов член
Нов член

Број на мислења : 3
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот