cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demoa & SS:

+7
p0W3R
Play Like! A1RON1X
KR!M!N@L
Zipp0
S i S
1mPeRvI0uS
KichoZZZ-.-
11 posters

Go down

Demoa & SS:            Empty Demoa & SS:

Пишување  KichoZZZ-.- Сре 29 Сеп - 1:29

/edit
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  1mPeRvI0uS Саб 2 Окт - 21:19


ja igra pod niko "kekeke" za EuRoPa prozivate eve vi ss moji..
SS 1 Half :
Demoa & SS:            Dedust20164


SS od kraj:
Demoa & SS:            Dedust20171


SS koga me prozivaa:
Demoa & SS:            Dedust20167
I btw gledate toa orange box....taa reklama se pojavuva samo na steam...
mislam deka demo nema potreba i onaka sluzbeno ni ja zimat
1mPeRvI0uS
1mPeRvI0uS
Спамер
Спамер

Број на мислења : 13
Регистриран на : 2010-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  S i S Саб 2 Окт - 21:29

БЕШЕ ПРЕКИНАТО ЗАРАДИ АЛФА И САМИ ЗНАЕТЕ И НЕ ВРЕЃАЈ
Никој од админите не прозивал,само беше побаран SS,и не е стопирано на сликата,туку плугинот автоматски застанува на 15 одиграни рунди,ги заменува страните и плугинот продолжува...
ЕВЕ ДЕМО ОД АЛФА
Код:
http://rapidshare.com/files/422727611/alfa.dem

_________________
Demoa & SS:            28425zg4
Demoa & SS:            Userbar_amxmodx_script
Demoa & SS:            Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty spyb0t demo!!!

Пишување  Zipp0 Саб 2 Окт - 22:44

СПЕЦИЈАЛНО ЗА КИЛЛ МЕ!!!!!
ДЕМО ОД spyb0t:
mediafire.com ?wpnj6hv64ndqwhp
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  KR!M!N@L Саб 2 Окт - 22:55

Zipp0 напиша:СПЕЦИЈАЛНО ЗА КИЛЛ МЕ!!!!!
ДЕМО ОД spyb0t:
mediafire.com ?wpnj6hv64ndqwhp

sram da im e !!! vi rekov sute od pocetok 3 ubi za neceli 2 secundi toa ni pro player nego moze :@
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  Zipp0 Саб 2 Окт - 22:58

Оди бе лапај муви!

Нека каже KichoZZ дали имаше чит,
Рече демо? повели демо!
Др шо требит?
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  KR!M!N@L Саб 2 Окт - 23:07

Zipp0 напиша:Оди бе лапај муви!

Нека каже KichoZZ дали имаше чит,
Рече демо? повели демо!
Др шо требит?

ne rekov za vas tuku za ALFA
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  Zipp0 Саб 2 Окт - 23:13

Извини, си реков се буниш

Сварно ИЗВИНИ Surprised Laughing Wink
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  KR!M!N@L Саб 2 Окт - 23:38

Zipp0 напиша:Извини, си реков се буниш

Сварно ИЗВИНИ Surprised Laughing Wink

hehe okey Very Happy
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  1mPeRvI0uS Нед 3 Окт - 10:54

S i S напиша:БЕШЕ ПРЕКИНАТО ЗАРАДИ АЛФА И САМИ ЗНАЕТЕ И НЕ ВРЕЃАЈ
Никој од админите не прозивал,само беше побаран SS,и не е стопирано на сликата,туку плугинот автоматски застанува на 15 одиграни рунди,ги заменува страните и плугинот продолжува...
ЕВЕ ДЕМО ОД АЛФА
Код:
http://rapidshare.com/files/422727611/alfa.dem

ZNA4I OVAKA NIKADE NE SE PREKINUVA LIGA NA SRED MECH!!! NE SE STAVA PAUZA NA SRED RUNDA!!! A VIE NAPRAVITE GI I DVETE!!!! ZATOA SHHH TAMU ODI U ZMISKA DUPKA I KRI SE!!
I NE MI BRISHI POSTOVI!!!!!
1mPeRvI0uS
1mPeRvI0uS
Спамер
Спамер

Број на мислења : 13
Регистриран на : 2010-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  Play Like! A1RON1X Нед 3 Окт - 13:17

spored demovo od alfa ne mi izgleat cit... Sad ama ne e moja rab
Play Like! A1RON1X
Play Like! A1RON1X
Спамер
Спамер

Број на мислења : 21
Регистриран на : 2010-10-03

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  S i S Нед 3 Окт - 13:46

Кој прекинал на сред меч бе?Ти објаснов дека на 15 рунди се заменуваат страните и дека автоматски се врака на warmup?Пауза стави Алфа за да си го изгаси wh-то,при крајот на демото има,и можеш да прочиташ кога става пауза на админ чат е испишано:"Home pressed",затоа :*

_________________
Demoa & SS:            28425zg4
Demoa & SS:            Userbar_amxmodx_script
Demoa & SS:            Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  p0W3R Нед 3 Окт - 14:08

хмм овие елите асасинс само плачат да ги е*** у нобците и од нас барат демо :@ (ке едитнам кога ке го уплоадирам)

ке напишете во конзоле dem_forcehltv 1
и ке не глеате дали иаме WH како хлтв да е ставено поздрав пријатно неаме намера сите да уплоадираме демо :@
p0W3R
p0W3R
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 30
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  Play Like! A1RON1X Нед 3 Окт - 14:13

rezultat?
Play Like! A1RON1X
Play Like! A1RON1X
Спамер
Спамер

Број на мислења : 21
Регистриран на : 2010-10-03

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  1mPeRvI0uS Нед 3 Окт - 14:33

S i S напиша:Кој прекинал на сред меч бе?Ти објаснов дека на 15 рунди се заменуваат страните и дека автоматски се врака на warmup?Пауза стави Алфа за да си го изгаси wh-то,при крајот на демото има,и можеш да прочиташ кога става пауза на админ чат е испишано:"Home pressed",затоа :*

abe dete sho se gubesh....neli chitash na 2rio SS --> TASKA BALABANOVA ENDED THE MATCH EARLY...i toa ne e prekinuvanje na sred mech???? haha
1mPeRvI0uS
1mPeRvI0uS
Спамер
Спамер

Број на мислења : 13
Регистриран на : 2010-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 14:46

p0W3R напиша:хмм овие елите асасинс само плачат да ги е*** у нобците и од нас барат демо :@ (ке едитнам кога ке го уплоадирам)

ке напишете во конзоле dem_forcehltv 1
и ке не глеате дали иаме WH како хлтв да е ставено поздрав пријатно неаме намера сите да уплоадираме демо :@
Ептен се нообци елите ассасинс Very Happy

_________________
Demoa & SS:            3421286918221
Demoa & SS:            M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  p0W3R Нед 3 Окт - 14:56

Play Like! A1RON1X напиша:rezultat?
16;3
p0W3R
p0W3R
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 30
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 16:30

Еве уплоадирам демо од R1;N1 Smile

_________________
Demoa & SS:            3421286918221
Demoa & SS:            M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  Zipp0 Нед 3 Окт - 16:39

Ајде и оди 4итај во слободна тема иам напишано нешто!
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  Magman Нед 3 Окт - 16:47

Demoa & SS:            Deinferno0009g

DFH SAMO OD K.M|MAGMAN ZA VAS
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 16:50


_________________
Demoa & SS:            3421286918221
Demoa & SS:            M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 16:53

Magman напиша:Demoa & SS:            Deinferno0009g

DFH SAMO OD K.M|MAGMAN ZA VAS
Не ти ја отвара ликата .. upload preku pic.mk

_________________
Demoa & SS:            3421286918221
Demoa & SS:            M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  Magman Нед 3 Окт - 17:04

Eve vi od DFH JAS BEV HLTV GI GLEDAV NISTO NEMAA DFH Demoa & SS:            Deinfe1286119005
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  Magman Нед 3 Окт - 17:06

Na taska mu vikaa deka i kazuval na dfh deka i kazuval
DFH <3 ME AMA Drugata protiv nas igrate koj e podobar neka pobedi
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  Zipp0 Нед 3 Окт - 17:11

Ок за 4итот не се бунам, ама таска им има кажувано!
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 17:11

Magman напиша:Na taska mu vikaa deka i kazuval na dfh deka i kazuval
DFH <3 ME AMA Drugata protiv nas igrate koj e podobar neka pobedi
Da .. FEAR PLAY

_________________
Demoa & SS:            3421286918221
Demoa & SS:            M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 17:14

Zipp0 напиша:Ок за 4итот не се бунам, ама таска им има кажувано!
Море ти глуп ли си или тренираш ..ти кажувам дека не беме лан и нели глеаш ни сне од кавадарци а тој е од скопје

_________________
Demoa & SS:            3421286918221
Demoa & SS:            M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  Zipp0 Нед 3 Окт - 17:21

еПА ЗОШО ТАКА ВИКАВТЕ ДЕКА ЛАН СТЕ БИЛЕ СО НЕГО!? И ТОЈ ТАКА РЕЧЕ!
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 17:22

Zipp0 напиша:еПА ЗОШО ТАКА ВИКАВТЕ ДЕКА ЛАН СТЕ БИЛЕ СО НЕГО!? И ТОЈ ТАКА РЕЧЕ!
Ok aj ne zamaraj .

_________________
Demoa & SS:            3421286918221
Demoa & SS:            M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  S i S Нед 3 Окт - 17:22

Zipp0 напиша:еПА ЗОШО ТАКА ВИКАВТЕ ДЕКА ЛАН СТЕ БИЛЕ СО НЕГО!? И ТОЈ ТАКА РЕЧЕ!

ц,ц,ц,ц

_________________
Demoa & SS:            28425zg4
Demoa & SS:            Userbar_amxmodx_script
Demoa & SS:            Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  S i S Нед 3 Окт - 17:31

1mPeRvI0uS напиша:
S i S напиша:БЕШЕ ПРЕКИНАТО ЗАРАДИ АЛФА И САМИ ЗНАЕТЕ И НЕ ВРЕЃАЈ
Никој од админите не прозивал,само беше побаран SS,и не е стопирано на сликата,туку плугинот автоматски застанува на 15 одиграни рунди,ги заменува страните и плугинот продолжува...
ЕВЕ ДЕМО ОД АЛФА
Код:
http://rapidshare.com/files/422727611/alfa.dem

ZNA4I OVAKA NIKADE NE SE PREKINUVA LIGA NA SRED MECH!!! NE SE STAVA PAUZA NA SRED RUNDA!!! A VIE NAPRAVITE GI I DVETE!!!! ZATOA SHHH TAMU ODI U ZMISKA DUPKA I KRI SE!!
I NE MI BRISHI POSTOVI!!!!!

Еве ти поздрав од мене:
Demoa & SS:            Dedust20052m

_________________
Demoa & SS:            28425zg4
Demoa & SS:            Userbar_amxmodx_script
Demoa & SS:            Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 17:33

1mPeRvI0uS напиша:
S i S напиша:БЕШЕ ПРЕКИНАТО ЗАРАДИ АЛФА И САМИ ЗНАЕТЕ И НЕ ВРЕЃАЈ
Никој од админите не прозивал,само беше побаран SS,и не е стопирано на сликата,туку плугинот автоматски застанува на 15 одиграни рунди,ги заменува страните и плугинот продолжува...
ЕВЕ ДЕМО ОД АЛФА
Код:
http://rapidshare.com/files/422727611/alfa.dem

ZNA4I OVAKA NIKADE NE SE PREKINUVA LIGA NA SRED MECH!!! NE SE STAVA PAUZA NA SRED RUNDA!!! A VIE NAPRAVITE GI I DVETE!!!! ZATOA SHHH TAMU ODI U ZMISKA DUPKA I KRI SE!!
I NE MI BRISHI POSTOVI!!!!!
Не се прекинува лига на сред меч ? Кај го виде ти тоа правило ?

_________________
Demoa & SS:            3421286918221
Demoa & SS:            M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 9:07

Magman напиша:Eve vi od DFH JAS BEV HLTV GI GLEDAV NISTO NEMAA DFH Demoa & SS:            Deinfe1286119005
На сите собран скорот немат колку мене Very Happy

_________________
Demoa & SS:            3421286918221
Demoa & SS:            M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  1mPeRvI0uS Пон 4 Окт - 14:27

[DFH] # m1choz. напиша:
1mPeRvI0uS напиша:
S i S напиша:БЕШЕ ПРЕКИНАТО ЗАРАДИ АЛФА И САМИ ЗНАЕТЕ И НЕ ВРЕЃАЈ
Никој од админите не прозивал,само беше побаран SS,и не е стопирано на сликата,туку плугинот автоматски застанува на 15 одиграни рунди,ги заменува страните и плугинот продолжува...
ЕВЕ ДЕМО ОД АЛФА
Код:
http://rapidshare.com/files/422727611/alfa.dem

ZNA4I OVAKA NIKADE NE SE PREKINUVA LIGA NA SRED MECH!!! NE SE STAVA PAUZA NA SRED RUNDA!!! A VIE NAPRAVITE GI I DVETE!!!! ZATOA SHHH TAMU ODI U ZMISKA DUPKA I KRI SE!!
I NE MI BRISHI POSTOVI!!!!!
Не се прекинува лига на сред меч ? Кај го виде ти тоа правило ?

glup si ili glup se praesh?? :DD
1mPeRvI0uS
1mPeRvI0uS
Спамер
Спамер

Број на мислења : 13
Регистриран на : 2010-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 14:32

1mPeRvI0uS напиша:
[DFH] # m1choz. напиша:
1mPeRvI0uS напиша:
S i S напиша:БЕШЕ ПРЕКИНАТО ЗАРАДИ АЛФА И САМИ ЗНАЕТЕ И НЕ ВРЕЃАЈ
Никој од админите не прозивал,само беше побаран SS,и не е стопирано на сликата,туку плугинот автоматски застанува на 15 одиграни рунди,ги заменува страните и плугинот продолжува...
ЕВЕ ДЕМО ОД АЛФА
Код:
http://rapidshare.com/files/422727611/alfa.dem

ZNA4I OVAKA NIKADE NE SE PREKINUVA LIGA NA SRED MECH!!! NE SE STAVA PAUZA NA SRED RUNDA!!! A VIE NAPRAVITE GI I DVETE!!!! ZATOA SHHH TAMU ODI U ZMISKA DUPKA I KRI SE!!
I NE MI BRISHI POSTOVI!!!!!
Не се прекинува лига на сред меч ? Кај го виде ти тоа правило ?

glup si ili glup se praesh?? :DD
Lol prestani so spam

_________________
Demoa & SS:            3421286918221
Demoa & SS:            M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  sinalkoMKD NKL Пон 4 Окт - 19:55

epa togas ako ne vi kazuval admin HLTV-to e lan so vas i vi kazuva kade se ... ama nz ne se mesham ja ..
sinalkoMKD NKL
sinalkoMKD NKL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 18
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 20:15

sinalkoMKD NKL напиша:epa togas ako ne vi kazuval admin HLTV-to e lan so vas i vi kazuva kade se ... ama nz ne se mesham ja ..
Дечко знаеш што зборуваш .. ? Од дома сите игравме .. И плус тоа терори бевме со ќе ни кажува ..

_________________
Demoa & SS:            3421286918221
Demoa & SS:            M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  sinalkoMKD NKL Пон 4 Окт - 22:58

hahahahaha 1 vikat lan 1 od doma ... dobri ste Smile
sinalkoMKD NKL
sinalkoMKD NKL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 18
Регистриран на : 2010-10-04

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 23:08

sinalkoMKD NKL напиша:hahahahaha 1 vikat lan 1 od doma ... dobri ste Smile
Де кажи кој рече дека сне лан ?

_________________
Demoa & SS:            3421286918221
Demoa & SS:            M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  S i S Пон 4 Окт - 23:12

sinalkoMKD NKL напиша:epa togas ako ne vi kazuval admin HLTV-to e lan so vas i vi kazuva kade se ... ama nz ne se mesham ja ..

HLTV викаат админите,и тоа е повикано преку www.hltv.org, можеш да видиш и преку адресатаза конектирање на HLTV

_________________
Demoa & SS:            28425zg4
Demoa & SS:            Userbar_amxmodx_script
Demoa & SS:            Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  nM' m1choz. Пон 4 Окт - 23:14

Ако сне биле сите со исти Ип значи лан сне биле ..

_________________
Demoa & SS:            3421286918221
Demoa & SS:            M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  civiL Нед 10 Окт - 16:05

Demoa & SS:            Deinferno0006n

eve ss od mene vs sinalkoMKD
civiL
civiL
Спамер
Спамер

Број на мислења : 15
Регистриран на : 2010-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Demoa & SS:            Empty Re: Demoa & SS:

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот