cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Групи:

+6
TyTyH
Tw1x
Magman
spf
nM' m1choz.
KichoZZZ-.-
10 posters

Go down

Групи:                                                           Empty Групи:

Пишување  KichoZZZ-.- Сре 29 Сеп - 1:20

Група: А
1.SinalkoMKD 9.boda 1/4
2.tB ^ 6.boda 1/4
3.wNs 3.boda
4.nF^ 0.boda


Група: B
1.Peacecallers 7.boda 1/4 finale
2.3bac1Team6.boda 1/4 finale
3.Play Like 4.boda
4.Play4winners 0.boda


Група: C
1.sFm^ 9.boda 1/4 finale
2.<EliteAssasins 6.boda 1/4 finale
3.ArM 0.boda
4.Europa 0.boda


Група: D
1.[DFH]# 9.boda 1/4 finale
2.Chain Reaction 6.boda 1/4 finale
3. kill me 3.boda
4.Game over0.boda
Последната промена е направена од KichoZZZ-.- на Саб 9 Окт - 20:38. Мислењето е променето 12 пати.
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  nM' m1choz. Чет 30 Сеп - 12:22

Колку бода ќе се дава од победа .. а колку од загуба .

_________________
Групи:                                                           3421286918221
Групи:                                                           M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  KichoZZZ-.- Чет 30 Сеп - 14:02

Па мислиме да биде исто како на фудбал Smile 3 за победа 1 за нерешено ... а за загуба се разбира 0 Smile
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  spf Чет 30 Сеп - 19:26

momci samo neso ve molam .. ako se igra ovoj vikend .. bar gledajte nasava grupa da igraat nedela .. 2ca od klanot se na ekskurzija .. a ako e drugata nedela top Smile) bidete pozdraveni <3
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  Magman Чет 30 Сеп - 19:42

m1choz. напиша:Во недела ке се игра Финелето .. А во сабота Клафисикациите за во финале
pa pisite ni so koj se pagame kill me
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  nM' m1choz. Чет 30 Сеп - 19:46

Се ке биде објавено со време

_________________
Групи:                                                           3421286918221
Групи:                                                           M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty zz

Пишување  Tw1x Чет 30 Сеп - 20:38

da dadam eden predlok!! ako mozi da se igra sabota i nedela ako ne prestavuva nikakoF problem zs ke treba da begaM od skool Smile pa sea se e do vas sto ke odlucite toa Smile pozz do site teams Smile
Tw1x
Tw1x
Нов член
Нов член

Број на мислења : 1
Регистриран на : 2010-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  TyTyH Чет 30 Сеп - 20:42

Tw1x напиша:da dadam eden predlok!! ako mozi da se igra sabota i nedela ako ne prestavuva nikakoF problem zs ke treba da begaM od skool Smile pa sea se e do vas sto ke odlucite toa Smile pozz do site teams Smile


Мислам дека оваа е добра идеа,па се надевам ќе биде прифатена од страна на Основачите на ТурнироТ ! позЗ Smile
TyTyH
TyTyH
Спамер
Спамер

Број на мислења : 18
Регистриран на : 2010-09-29
Возраст : 33
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  nM' m1choz. Чет 30 Сеп - 20:45

Прифатено е .

_________________
Групи:                                                           3421286918221
Групи:                                                           M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  KichoZZZ-.- Чет 30 Сеп - 21:06

Tw1x напиша:da dadam eden predlok!! ako mozi da se igra sabota i nedela ako ne prestavuva nikakoF problem zs ke treba da begaM od skool Smile pa sea se e do vas sto ke odlucite toa Smile pozz do site teams Smile


Prifateno
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  D a r K M a s T e R Чет 30 Сеп - 21:19

sabota i nedela najubavo ... a ako moze nas sinalko da ne staete vo pokasno vreme Smile
D a r K M a s T e R
D a r K M a s T e R
Почетник
Почетник

Број на мислења : 4
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  Theblackarrow Чет 30 Сеп - 22:26

Nie ke probame na site da vi udovolime ali i sami znaete toa e mn tesko za na site da bide dobro zatoa sto site sakate pokasno da igrate :S taka da nekoj ke mora da bega Razz
Theblackarrow
Theblackarrow
Почетник
Почетник

Број на мислења : 10
Регистриран на : 2010-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty !

Пишување  KR!M!N@L Чет 30 Сеп - 22:47

ama kazi koga pocinja turnirov da se spremame ova ona ipak sampion treba da bidam hahahah Very Happy
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  TyTyH Чет 30 Сеп - 23:04

KR!M!N@L напиша:ama kazi koga pocinja turnirov da se spremame ova ona ipak sampion treba da bidam hahahah Very Happy

HeHe Ne ti treba spremanje bateee ... Smile Inache vo ''Информации'' kje ima koga i na koj serveri kje se igraat natprevarite ... pOzZ^ Smile
TyTyH
TyTyH
Спамер
Спамер

Број на мислења : 18
Регистриран на : 2010-09-29
Возраст : 33
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  KR!M!N@L Чет 30 Сеп - 23:38

TyTyH напиша:
KR!M!N@L напиша:ama kazi koga pocinja turnirov da se spremame ova ona ipak sampion treba da bidam hahahah Very Happy

HeHe Ne ti treba spremanje bateee ... Smile Inache vo ''Информации'' kje ima koga i na koj serveri kje se igraat natprevarite ... pOzZ^ Smile

ti da ne igras na extreme arena dust2?
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  TyTyH Пет 1 Окт - 0:33

KR!M!N@L напиша:
TyTyH напиша:
KR!M!N@L напиша:ama kazi koga pocinja turnirov da se spremame ova ona ipak sampion treba da bidam hahahah Very Happy

HeHe Ne ti treba spremanje bateee ... Smile Inache vo ''Информации'' kje ima koga i na koj serveri kje se igraat natprevarite ... pOzZ^ Smile

ti da ne igras na extreme arena dust2?

Играам бе шефее ... Само Бан сум ! Им ги прснаф главите со Авп и ме банираше некој слепец !
TyTyH
TyTyH
Спамер
Спамер

Број на мислења : 18
Регистриран на : 2010-09-29
Возраст : 33
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  nM' m1choz. Пет 1 Окт - 20:38

Ма про си ти Very Happy ,

_________________
Групи:                                                           3421286918221
Групи:                                                           M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  TyTyH Пет 1 Окт - 22:12

m1choz. напиша:Ма про си ти Very Happy ,

ХаХаХа Еее не ти си ПРО Very Happy
TyTyH
TyTyH
Спамер
Спамер

Број на мислења : 18
Регистриран на : 2010-09-29
Возраст : 33
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  nM' m1choz. Саб 2 Окт - 23:06

Зошто sFm^ imat 6 бода ?

_________________
Групи:                                                           3421286918221
Групи:                                                           M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  TyTyH Нед 3 Окт - 1:24

m1choz. напиша:Зошто sFm^ imat 6 бода ?

daa bee 1-vo koloo ee kako moze da imaat 6 boda ????
TyTyH
TyTyH
Спамер
Спамер

Број на мислења : 18
Регистриран на : 2010-09-29
Возраст : 33
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  S i S Нед 3 Окт - 1:31

sFM требаше да играат со ArM,но тие не се појавиа,и дојдоа eliteassasain кои се во иста група со нив,такада за да не остане терминот празен,тие изиграа меѓу себе и веке нема потреба да играат понатаму.sFM победи.

_________________
Групи:                                                           28425zg4
Групи:                                                           Userbar_amxmodx_script
Групи:                                                           Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  TyTyH Нед 3 Окт - 1:40

S i S напиша:sFM требаше да играат со ArM,но тие не се појавиа,и дојдоа eliteassasain кои се во иста група со нив,такада за да не остане терминот празен,тие изиграа меѓу себе и веке нема потреба да играат понатаму.sFM победи.

Ahaam ... sega mi se razjasni svee ! Falaa bate ! zZZ Smile
TyTyH
TyTyH
Спамер
Спамер

Број на мислења : 18
Регистриран на : 2010-09-29
Возраст : 33
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  S i S Нед 3 Окт - 1:43

NP zZz Very Happy

_________________
Групи:                                                           28425zg4
Групи:                                                           Userbar_amxmodx_script
Групи:                                                           Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  spf Нед 3 Окт - 3:24

i od edna grupa ke idat 1 ili 2 tima ?
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  nM' m1choz. Нед 3 Окт - 17:00

Абе што е ова ни уште 3 бода ајде прави едит .. Smile

_________________
Групи:                                                           3421286918221
Групи:                                                           M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Групи:                                                           Empty Re: Групи:

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот