cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПРВО КОЛО

+3
DARKBOY__
spf
KichoZZZ-.-
7 posters

Go down

ПРВО КОЛО                 Empty ПРВО КОЛО

Пишување  KichoZZZ-.- Сре 29 Сеп - 1:18

1 коло


Grupa a
tB vs sinalkoMKD | 2:16.. GG
nF^ vs wNS | 0:16


Grupa B
play like vs play4winners | 16:4
peacecallers vs 3bac1team | 16:11

Grupa C
sFm ^ vs ArM | 16:0
Europa vs EliteAssasains> | 0:16 Europa Alfa чит

Grupa D
Gameover vs [DFH]# | 0:16
Chain reaction vs Kill Me | 16:1


Се игра на De_dust2


Последната промена е направена од KichoZZZ-.- на Саб 2 Окт - 22:39. Мислењето е променето 6 пати.
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  spf Пет 1 Окт - 15:37

momci ako moze nie da igrame nedela ? ili eventualno sabota ama pokasno malce ... ne ni odgovara terminot ic .. ve molam ako moze nesto da se napravi ..
prijava od : peacecallers ... <3
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  DARKBOY__ Пет 1 Окт - 16:01

Nie Ne mozeme Pokasno Vo sabota Nave4er da Igram Cs NeutralNeutral Site Sme vo Grad a NEDELA NE SME Slobodni pa zatoa Lagajte mora da se Igra UTre Vo 18:00 :\ GG
DARKBOY__
DARKBOY__
Спамер
Спамер

Број на мислења : 20
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  spf Пет 1 Окт - 16:02

ako vi e do tolku sluzbena da ja zemete kazete bolje ne da se lazeme .. i sigurno ti u 7:30 ne iskacas u grad -_-
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  spf Пет 1 Окт - 16:39

nemozete ni u 16:45 - 17:00??
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  TyTyH Пет 1 Окт - 16:48

spf напиша:nemozete ni u 16:45 - 17:00??


Ние имаме термин од 17:00 ... такаа да не мислам да поместуваме за во недела ! позЗ Smile
TyTyH
TyTyH
Спамер
Спамер

Број на мислења : 18
Регистриран на : 2010-09-29
Возраст : 33
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  nM' m1choz. Пет 1 Окт - 17:08

Луге сакате 8дена да играме или 4 дена .. До сега вакви термини немам видено .. јас направив нови .кој ке се игра цело коло да еден ден .. И на сите други тунири е така

_________________
ПРВО КОЛО                 3421286918221
ПРВО КОЛО                 M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  spf Пет 1 Окт - 17:43

vaka e 100 pati podobro ! kompletno te podrzuvam Smile <3
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  TyTyH Пет 1 Окт - 17:46

spf напиша:vaka e 100 pati podobro ! kompletno te podrzuvam Smile <3Штоо е оваа бе 8 денаа ли ќее се игра ТуРнироф ???? Sad Тапаа ...
TyTyH
TyTyH
Спамер
Спамер

Број на мислења : 18
Регистриран на : 2010-09-29
Возраст : 33
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  nM' m1choz. Пет 1 Окт - 18:19

TyTyH напиша:
spf напиша:vaka e 100 pati podobro ! kompletno te podrzuvam Smile <3Штоо е оваа бе 8 денаа ли ќее се игра ТуРнироф ???? Sad Тапаа ...
Море со на KichoZ terminite se igra 8 дена а со мојте за 4 дена со се финале ..

_________________
ПРВО КОЛО                 3421286918221
ПРВО КОЛО                 M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  KichoZZZ-.- Пет 1 Окт - 18:37

MichoZ Па исто е и со моите термини и со твоите ... сите играат во сабота ... и во недела исто ќе се игра на инферно ...
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  nM' m1choz. Пет 1 Окт - 18:38

KichoZZZ-.- напиша:MichoZ Па исто е и со моите термини и со твоите ... сите играат во сабота ... и во недела исто ќе се игра на инферно ...
Но со твоите термини ке се игра 8 дена .. Јас за 8дена можам да се оженам Very Happy

_________________
ПРВО КОЛО                 3421286918221
ПРВО КОЛО                 M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  KichoZZZ-.- Пет 1 Окт - 18:39

spf напиша:momci ako moze nie da igrame nedela ? ili eventualno sabota ama pokasno malce ... ne ni odgovara terminot ic .. ve molam ako moze nesto da se napravi ..
prijava od : peacecallers ... <3

ВО колку саат можете да играте во сабота ?
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  spf Пет 1 Окт - 19:09

posle 19:30 koa sakate ... pred 19 ne mozeme ..
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty 3bac1team<>

Пишување  DARKBOY__ Пет 1 Окт - 19:37

Od 20:00 Sum na Rodenden na Devojkata RAZMISLI........
NIKAKO ne sakame Odlozuvanje ako dojdete Dojdete ako Ne Zz Toa Ne e moj Problem.Wink
DARKBOY__
DARKBOY__
Спамер
Спамер

Број на мислења : 20
Регистриран на : 2010-09-30

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  nM' m1choz. Пет 1 Окт - 19:38

DARKBOY__ напиша:Od 20:00 Sum na Rodenden na Devojkata RAZMISLI........
NIKAKO ne sakame Odlozuvanje ako dojdete Dojdete ako Ne Zz Toa Ne e moj Problem.Wink
Потполно си во право ..

_________________
ПРВО КОЛО                 3421286918221
ПРВО КОЛО                 M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 26
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  spf Саб 2 Окт - 10:05

ok ke igrame ..
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  KR!M!N@L Саб 2 Окт - 15:56

KichoZZZ-.- напиша:1 коло


Grupa a
tB vs sinalkoMKD | 2:16.. GG
nF^ vs wNS | 16:00 02.10.2010. ip: 87.106.28.247:28019


Grupa B
play like vs play4winners | 17:00 02.10.2010. ip: 87.106.28.247:28019
peacecallers vs 3bac1team | 18:00 02.10.2010. ip: 87.106.28.247:28019

Grupa C
sFm ^ vs ArM | 19:00 02.10.2010. ip:87.106.28.247:28019
Europa vs EliteAssasains> | 20:00 02.10.2010 ip: 87.106.28.247:28019

Grupa D
Gameover vs [DFH]# | 21:00 02.10.2010 ip: 87.106.28.247:28019
Chain reaction vs Kill Me | 22:00 02.10.2010 ip: 87.106.28.247:28019


Се игра на De_dust2

ke nema izmeni na ip-to ??? da znaeme kazite !
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 27
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  S i S Саб 2 Окт - 16:16

Нема измени во ип адресата сега за сега,kgb можеби ке ни даде сервер за да може да ги погодиме термините на сите,ако има измени ке бидете известени.

_________________
ПРВО КОЛО                 28425zg4
ПРВО КОЛО                 Userbar_amxmodx_script
ПРВО КОЛО                 Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  spf Саб 2 Окт - 19:26

ako se igra utre vtoro kolo daj kazete na vreme .. da ne ispadne kako denes .. treba da otkazuvam drugi raboti za da igram cs -_-
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  KichoZZZ-.- Саб 2 Окт - 19:27

spf напиша:ako se igra utre vtoro kolo daj kazete na vreme .. da ne ispadne kako denes .. treba da otkazuvam drugi raboti za da igram cs -_-


Utre se igra kje gi vidite vecer koj so koj igra..
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  spf Саб 2 Окт - 19:30

aham znaci utre se igra .. kk fala mn Wink <3
spf
spf
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 76
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  S i S Саб 2 Окт - 20:44

ДЕМО ОД АЛФА ОД Europa clan

Код:
http://rapidshare.com/files/422727611/alfa.dem

Добар читер,но кога му викам да ми даде screenshot го паузира серверот и стиска home мислам,за да го изгаси читот и да слика,а не му текна дека можеби имаме античит на серверот,кој покажува кога палите или гасите чит..

_________________
ПРВО КОЛО                 28425zg4
ПРВО КОЛО                 Userbar_amxmodx_script
ПРВО КОЛО                 Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 31
Местолокација : Скопје

https://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ПРВО КОЛО                 Empty Re: ПРВО КОЛО

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот