cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

wNs Clan Prijava !!!

Go down

wNs Clan Prijava !!! Empty wNs Clan Prijava !!!

Пишување  Smiley* xD Вто 28 Сеп - 23:11

Име на кланот:we Need sex
Таг на кланот:wNs
Лидер:Smiley* xD
Играчи:
IDioT
Grande.
CanceL:)
Levante le'

Замена:
WaNeX -.-
Far0o[r]
cLea[R]
MysTeri0 <3
Slim Shady


Контакт MSN : antonio_smiley@live.com , zoki_zakon_sk@hotmail.com
Форум од Кланот : www.wns-team.tk
Smiley* xD
Smiley* xD
Нов член
Нов член

Број на мислења : 2
Регистриран на : 2010-09-28
Возраст : 25

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот