cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<
cstrike Makedonija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пријави на кланови:

3 posters

Go down

Пријави на кланови: Empty Пријави на кланови:

Пишување  KichoZZZ-.- Вто 28 Сеп - 19:20

Пријавата треба да изгледа вака:

Име на кланот:
Таг на кланот:
Лидер:
Играчи:
Замена:
Контакт мсн:
Форум доколку има:
KichoZZZ-.-
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

Пријави на кланови: Empty EuRoPa

Пишување  R_O_K_E_R Вто 28 Сеп - 20:29

Име на кланот:EuRoPa Gaming
Таг на кланот:^EuRoPA |
Лидер:R_O_K_E_R
Играчи:1.__ALFA__
2.Daare
3.KILIDI
4.SpicOne
5.Mr.Zemja
Замена:1.ProFESIonalec
2.Renger
3.mr.JanevКонтакт мсн:martin.trajcev@hotmail.com
Форум доколку има:forumot e vo izrabotka
R_O_K_E_R
R_O_K_E_R
Нов член
Нов член

Број на мислења : 3
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Пријави на кланови: Empty Re: Пријави на кланови:

Пишување  Magman Чет 30 Сеп - 12:59

[quote="KichoZZZ-.-"]Пријавата треба да изгледа вака:

Име на кланот:
Таг на кланот:
Лидер:
Играчи:
Замена:
Контакт мсн:neno_jovanov@hotmail.com


Име на кланот:Kill Me
Таг на кланот:K.M
Лидер:Magman
Играчи:1.Magman 2.CedeZ' 3.H O P 3 R 4.KingZ 5.Ghost
Замена:1.MegatoN
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 24
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Пријави на кланови: Empty Re: Пријави на кланови:

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот