cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Сега е точно Пон 24 Јан - 15:10

Претставување на членовите

 • Теми
  Одговори
  Видено е
  Последно мислење
 •  
  by kAMukA3E
  1 Одговори
  246 Видено е
  S i S Последно мислењеВидете го последното мислење
  Вто 4 Јан - 12:20
 •  
  by eRRoR
  0 Одговори
  221 Видено е
  eRRoR Последно мислењеВидете го последното мислење
  Пон 27 Дек - 20:33
 •  
  by Magman
  2 Одговори
  261 Видено е
  DeeP FeaR Последно мислењеВидете го последното мислење
  Чет 21 Окт - 14:26
 •  
  by kNFBRE
  4 Одговори
  269 Видено е
  kNFBRE Последно мислењеВидете го последното мислење
  Чет 14 Окт - 14:02
 •  
  by snIpEr eLiTe
  2 Одговори
  246 Видено е
  nM' m1choz. Последно мислењеВидете го последното мислење
  Пон 11 Окт - 22:45
 •  
  by S i S
  2 Одговори
  278 Видено е
  nM' m1choz. Последно мислењеВидете го последното мислење
  Саб 9 Окт - 1:13
 •  
  by nM' m1choz.
  1 Одговори
  261 Видено е
  S i S Последно мислењеВидете го последното мислење
  Чет 30 Сеп - 16:00
 •  
  by EsL#FTW
  1 Одговори
  328 Видено е
  flashbanG Последно мислењеВидете го последното мислење
  Нед 19 Сеп - 15:44
 •  
  by M*A*C*E
  1 Одговори
  271 Видено е
  S i S Последно мислењеВидете го последното мислење
  Нед 19 Сеп - 14:33
 •  
  by flashbanG
  1 Одговори
  247 Видено е
  S i S Последно мислењеВидете го последното мислење
  Нед 19 Сеп - 13:56
 

Членови кои го разгледуваат овој форум: Никој
Модератор

KichoZZZ-.-

Permissions in this forum:

Не можете да испраќате нови теми во форумот
Не можете да одговарате на темите во форумот

Legend
 • Нови мислења Нови мислења
 • Нови мислења [ Популарни теми ] Нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нови мислења [ Заклучена тема ] Нови мислења [ Заклучена тема ]
 • Нема нови мислења Нема нови мислења
 • Нема нови мислења [ Популарни теми ] Нема нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нема нови мислења[ Заклучена тема ] Нема нови мислења[ Заклучена тема ]
 • Објава Објава
 • Важна тема Важна тема
 • Global announcement Global announcement