cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Сега е точно Пон 24 Јан - 16:14

Претставување на кланови

 • Теми
  Одговори
  Видено е
  Последно мислење
 •  
  by Magman
  0 Одговори
  321 Видено е
  Magman Последно мислењеВидете го последното мислење
  Вто 19 Окт - 17:25
 •  
  by <|GameKill|>*Swa[T]*
  0 Одговори
  221 Видено е
  <|GameKill|>*Swa[T]* Последно мислењеВидете го последното мислење
  Вто 19 Окт - 15:34
 •  
  by asdw
  1 Одговори
  299 Видено е
  DeeP FeaR Последно мислењеВидете го последното мислење
  Вто 12 Окт - 10:29
 •  
  by nM' m1choz.
  2 Одговори
  302 Видено е
  nM' m1choz. Последно мислењеВидете го последното мислење
  Нед 3 Окт - 15:13
 

Членови кои го разгледуваат овој форум: Никој
Модератор

KichoZZZ-.-

Permissions in this forum:

Не можете да испраќате нови теми во форумот
Не можете да одговарате на темите во форумот

Legend
 • Нови мислења Нови мислења
 • Нови мислења [ Популарни теми ] Нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нови мислења [ Заклучена тема ] Нови мислења [ Заклучена тема ]
 • Нема нови мислења Нема нови мислења
 • Нема нови мислења [ Популарни теми ] Нема нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нема нови мислења[ Заклучена тема ] Нема нови мислења[ Заклучена тема ]
 • Објава Објава
 • Важна тема Важна тема
 • Global announcement Global announcement