cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Сега е точно Пон 24 Јан - 15:34

Онлајн турнири

 • Онлајн турнири

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Теми
  Одговори
  Видено е
  Последно мислење
 •  
  by Magman
  0 Одговори
  211 Видено е
  Magman Последно мислењеВидете го последното мислење
  Вто 28 Дек - 22:26
 •  
  by [=kNy=] Alfa 1
  0 Одговори
  206 Видено е
  [=kNy=] Alfa 1 Последно мислењеВидете го последното мислење
  Нед 26 Дек - 3:46
 •  
  by DeeP FeaR
  1 Одговори
  251 Видено е
  [=kNy=] Alfa 1 Последно мислењеВидете го последното мислење
  Нед 14 Ное - 20:27
 •  
  by Magman
  0 Одговори
  251 Видено е
  Magman Последно мислењеВидете го последното мислење
  Вто 26 Окт - 20:23
 •  
  by KR!M!N@L
  2 Одговори
  265 Видено е
  spf Последно мислењеВидете го последното мислење
  Пон 25 Окт - 23:17
 •  
  by KR!M!N@L
  9 Одговори
  268 Видено е
  Zipp0 Последно мислењеВидете го последното мислење
  Саб 23 Окт - 17:25
 •  
  by Magman
  4 Одговори
  264 Видено е
  nM' m1choz. Последно мислењеВидете го последното мислење
  Чет 21 Окт - 14:02
 •  
  by Driger
  5 Одговори
  318 Видено е
  nM' m1choz. Последно мислењеВидете го последното мислење
  Сре 13 Окт - 21:43
 

Членови кои го разгледуваат овој форум: Никој
Модератори

KichoZZZ-.-, nM' m1choz.

Permissions in this forum:

Не можете да испраќате нови теми во форумот
Не можете да одговарате на темите во форумот

Legend
 • Нови мислења Нови мислења
 • Нови мислења [ Популарни теми ] Нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нови мислења [ Заклучена тема ] Нови мислења [ Заклучена тема ]
 • Нема нови мислења Нема нови мислења
 • Нема нови мислења [ Популарни теми ] Нема нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нема нови мислења[ Заклучена тема ] Нема нови мислења[ Заклучена тема ]
 • Објава Објава
 • Важна тема Важна тема
 • Global announcement Global announcement