cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Join the forum, it's quick and easy

cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Сега е точно Пон 24 Јан - 15:16

CS downloads

 • Теми
  Одговори
  Видено е
  Последно мислење
 •  
  by S i S
  3 Одговори
  874 Видено е
  fCScar Последно мислењеВидете го последното мислење
  Вто 11 Јан - 6:01
 •  
  by EsL#FTW
  4 Одговори
  428 Видено е
  gamer Последно мислењеВидете го последното мислење
  Пон 6 Дек - 0:13
 •  
  by S i S
  2 Одговори
  387 Видено е
  DeeP FeaR Последно мислењеВидете го последното мислење
  Пет 3 Дек - 14:03
 •  
  by S i S
  8 Одговори
  977 Видено е
  Viktor Avramovski Последно мислењеВидете го последното мислење
  Саб 27 Ное - 2:08
 

Членови кои го разгледуваат овој форум: Никој
Модератор

KichoZZZ-.-

Permissions in this forum:

Не можете да испраќате нови теми во форумот
Не можете да одговарате на темите во форумот

Legend
 • Нови мислења Нови мислења
 • Нови мислења [ Популарни теми ] Нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нови мислења [ Заклучена тема ] Нови мислења [ Заклучена тема ]
 • Нема нови мислења Нема нови мислења
 • Нема нови мислења [ Популарни теми ] Нема нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нема нови мислења[ Заклучена тема ] Нема нови мислења[ Заклучена тема ]
 • Објава Објава
 • Важна тема Важна тема
 • Global announcement Global announcement